Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Marketinggroup (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

agjent shitjesh - Marketinggroup

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kompania ‘marketing group’ shpall vakant pozicionin e punes agjent ne apertura dhe retention

Marketinggroup

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania marketing group operon suksesshem ne fushen e telekomunikacionit duke trajtur argumenta mbi tregun e burses. eshte nje kompani stabel ne treg dhe ofron mundesi rritje profesionale , personale e financiare per punonjosit e saj. aktualisht jemi duke zgjeruar stafin tone dhe po kerkojme punonjes mbi pozicionin e punes agjent apertur...

Kompania ‘marketing group’ shpall vakant pozicionin e punes agjent retention ne gjuhen italiane

Marketinggroup

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania marketing group nje kompani stabel ne tregun e punes, e sukseshme ne fushen e telemarketingut ofron mundesi punesimi ne pozicionin agjent retention. aktualisht ju jeni ne kerkim te nje pune stabel, me te ardhura te larta finaciare dhe nje ambienti profesional e korrekt? zoteroni mire gjuhen italiane? keni ambicje per nje rritje p...

Marketing group ofron mundesi punesimi ne pozicionin agjent apertura ne gjuhen italiane

Marketinggroup

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania marketing group, nje kompani e sukseshme ne fushen e telemarketingut eshte duke rekrutuar punonjes ne pozicionin agjent apertura . behuni pjese e intervistave qe zhvillohen prane zyrave tona per te qene dhe ju pjese e nje stafi pune profesional, dinamik e ambicioz. bashkojuni ekipit tone pasi ne dime te investojme per punonjesit ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - agjent shitjesh marketinggroup

Agjent shitjesh marketinggroup dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane