Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:LINDI-AL SHPK (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(3)
Lloji
  • Pa përcaktuar(3)

agjent shitjesh - LINDI-AL SHPK

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, kerkohet agjent shitjesh

LINDI-AL SHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania "lindi al" me aktivitetin e saj tregtar shtrihet ne te gjithe teritorin e shqiperise . kjo kompani ka partneret e saj nga e gjithe bota dhe njihet ne te gjithe historikun e marredhenjeve te saj te biznesit per korrektesine dhe partneritetin reciprok shume te suksesshem. lindi al kerkon te punosoje agjent shitjesh ne terren roli d...

Agjent shitjesh ne terren (durres)

LINDI-AL SHPK

-
Durrës, Shqipëri
Kompania "lindi al" me aktivitetin e saj tregtar shtrihet ne te gjithe teritorin e shqiperise . kjo kompani ka partneret e saj nga e gjithe bota dhe njihet ne te gjithe historikun e marredhenjeve te saj te biznesit per korrektesine dhe partneritetin reciprok shume te suksesshem. lindi al kerkon te punosoje agjent shitjesh ne terren per zo...

Tirane, ofroj vend pune agjent shitjesh

LINDI-AL SHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania "lindi al" me aktivitetin e saj tregtar shtrihet ne te gjithe teritorin e shqiperise . kjo kompani ka partneret e saj nga e gjithe bota dhe njihet ne te gjithe historikun e marredhenjeve te saj te biznesit per korrektesine dhe partneritetin reciprok shume te suksesshem. lindi al kerkon te punosoje agjent shitjesh ne terren roli d...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - agjent shitjesh lindi al shpk

Agjent shitjesh lindi al shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane