Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Kraco (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(7)
Lloji
  • Pa përcaktuar(7)

agjent shitjesh - Kraco

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 7 nga 7 rezultate (Këshilla për kërkim)

Elbasan, ofroj vend pune agjent shitjesh - elbasan - e re

Kraco

-
Elbasan, Shqipëri
Kraco kerkon te punesoje: agjent shitje. detyrat prezantimi i denje produkteve; realizimi dhe tejkalimi i targeteve mujore; negocimi i kontratave me kliente me prespektive; aftesi shume te mira analitike; te kete aftesi te mira komunikimi; te jete energjik dhe i afte te punoje ne grup; te jete i besueshem dhe me integritet; te jete i afte...

Elbasan, ofroj vend pune agjent shitjesh - elbasan - e re

Kraco

-
Elbasan, Shqipëri
Kraco kerkon te punesoje: agjent shitje. detyrat prezantimi i denje produkteve; realizimi dhe tejkalimi i targeteve mujore; negocimi i kontratave me kliente me prespektive; aftesi shume te mira analitike; te kete aftesi te mira komunikimi; te jete energjik dhe i afte te punoje ne grup; te jete i besueshem dhe me integritet; te jete i afte...

Durres, ofroj vend pune agjent shitjesh - durres - e re

Kraco

-
Durrës, Shqipëri
Përshkrimi kraco ofron vend pune agjent shitje – durrës, detyrat prezantimi i denjë produkteve; realizimi dhe tejkalimi i targeteve mujore; negocimi i kontratave me klientë me prespektivë; aftësi shumë të mira analitike; të ketë aftësi të mira komunikimi; të jetë energjik dhe i aftë të punojë në grup; të jetë i besueshem dhe me integritet...

Tirane, ofroj vend pune agjent shitjesh - tirane - e re

Kraco

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kraco ofron vend pune agjent shitjesh – tirane detyrat prezantimi i denjë produkteve realizimi dhe tejkalimi i targeteve mujore negocimi i kontratave me klientë me prespektivë aftësi shumë të mira analitike të ketë aftesi të mira komunikimi të jetë energjik dhe i aftë te punojë në grup të jetë i besueshëm dhe me integritet të j...

Librazhd, ofroj vend pune agjent shitjesh - librazhd

Kraco

-
Librazhd, Shqipëri
Detyrat prezantimi i denje produkteve realizimi dhe tejkalimi i targeteve mujore negocimi i kontratave me kliente me prespektive aftesi shume te mira analitike te kete aftesi te mira komunikimi te jete energjik dhe i afte te punoje ne grup te jete i besueshem dhe me integritet te jete i afte per te menaxhuar kohën kualifikimet preferohet ...

Durres, ofroj vend pune agjent shitjesh - durres

Kraco

-
Durrës, Shqipëri
Pã«rshkrimi kraco kerkon te punesoje: agjent shitje per qytetin e durresit. detyrat prezantimi i denje produkteve; realizimi dhe tejkalimi i targeteve mujore; negocimi i kontratave me kliente me prespektive; aftesi shume te mira analitike; te kete aftesi te mira komunikimi; te jete energjik dhe i afte te punoje ne grup; te jete i besueshe...

Tirane, ofroj vend pune agjent shitjesh - tirane

Kraco

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kraco ofron vend pune agjent shitjesh - tirane detyrat prezantimi i denje produkteve realizimi dhe tejkalimi i targeteve mujore negocimi i kontratave me kliente me prespektive aftesi shume te mira analitike te kete aftesi te mira komunikimi te jete energjik dhe i afte te punoje ne grup te jete i besueshem dhe me integritet te j...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - agjent shitjesh kraco

Agjent shitjesh kraco dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane