Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Kosmonte Foods (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(6)
Lloji
  • Pa përcaktuar(6)

agjent shitjesh - Kosmonte Foods

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 6 nga 6 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent shitjesh per qytetin e elbasanit

Kosmonte Foods

-
Tiranë, Shqipëri
Pozicioni: agjent shitjesh per qytetin e elbasanit “kosmonte foods tirana” sh.p.k, kompani lider ne treg ushtron aktivietin e saj ne fushen e importit dhe distribuimin e produkteve ushqimore ne shqiperi, kosove, gjermani dhe dubai. te pranishem ne tregun kombetar dhe nderkombetar, per klientin tone ne ofrojme tregun e markave kryesore nde...

Tirane, ofroj vend pune agjent shitjesh

Kosmonte Foods

-
Tiranë, Shqipëri
Pozicioni i punes: agjent shitje tirane departamenti i shitjes kategoria e produkteve frigoriferike detyrat e punes: •te marre porosite ne zonen e caktuar; •te dorezoje produktet e porositur duke kryer gjitha procedurat e nevojshme dhe te perfundoj cdo transaksion sipas proceseve te kerkuara nga kompania; •te jete gjithmone ne kerkim dhe ...

Tirane, ofroj vend pune agjent shitjesh (hotel, restorant, catering)

Kosmonte Foods

-
Tiranë, Shqipëri
Pozicioni: agjent shitjesh tirane (ho tel, re storant, ca tering) departamenti i produkteve horeca “kosmonte foods tirana” sh.p.k , kompani lider ne treg ushtron aktivitetin e saj ne fushen e importit dhe distribuimin e produkteve ushqimore ne shqiperi, kosove, gjermani dhe dubai. “kosmonte foods tirana”, ofron pune te rregullt brenda dhe...

Shkoder, ofroj vend pune agjent shitjesh per qytetin e shkodres

Kosmonte Foods

-
Shkodër, Shqipëri
“kosmonte foods tirana” sh.p.k , kompani lider ne treg ushtron aktivietin e saj ne fushen e importit dhe distribuimin e produkteve ushqimore ne shqiperi, kosove, gjermani dhe dubai. te pranishem ne tregun kombetar dhe nderkombetar, per klientin tone ne ofrojme tregun e markave kryesore nderkombetare, te kualitetit te larte dhe me cmim kon...

Lezhe, ofroj vend pune agjent shitjesh per qytetin e lezhes

Kosmonte Foods

-
Lezhë, Shqipëri
“kosmonte foods tirana” sh.p.k , kompani lider ne treg ushtron aktivietin e saj ne fushen e importit dhe distribuimin e produkteve ushqimore ne shqiperi, kosove, gjermani dhe dubai. te pranishem ne tregun kombetar dhe nderkombetar, per klientin tone ne ofrojme tregun e markave kryesore nderkombetare, te kualitetit te larte dhe me cmim kon...

Tirane, ofroj vend pune agjent shitje

Kosmonte Foods

-
Tiranë, Shqipëri
Pozicioni: agjent shitjesh per qytetet: tirane, durres, elbasan, pogradec, fier, vlore, gjirokaster, sarande sektori i produkteve te ngrira “kosmonte foods tirana” sh.p.k , kompani lider ne treg ushtron aktivietin e saj ne fushen e importit dhe distribuimin e produkteve ushqimore ne shqiperi, kosove, gjermani dhe dubai. te pranishem ne tr...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - agjent shitjesh kosmonte foods

Agjent shitjesh kosmonte foods dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane