Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:KOMPANIA BRUNES SH.P.K (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(5)
Lloji
  • Pa përcaktuar(5)

agjent shitjesh - KOMPANIA BRUNES SH.P.K

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shkoder, ofrohet vend pune agjent shitjesh

KOMPANIA BRUNES SH.P.K

-
Shkodër, Shqipëri
Kompania "brunes" sh.p.k ,nje kompani lider ne fushen e mobilimit dhe tregetimit te hidrosanitareve dhe pllakave,ne saj te zgjerim te aktivitetit kerkon kandidate potencial per pozicionin "agjent shitje ne terren" per filialin e saj ne shkoder. detyrat dhe pergjegjesite: 1-miremban rrjetin e klienteve ekzistues dhe identifikon kliente te ...

Sarande, ofrohet vend pune agjent shitjesh

KOMPANIA BRUNES SH.P.K

-
Sarandë, Shqipëri
Kompania "brunes" sh.p.k ,nje kompani lider ne fushen e mobilimit dhe tregetimit te hidrosanitareve dhe pllakave,ne saj te zgjerim te aktivitetit kerkon kandidate potencial per pozicionin "agjent shitje ne terren" per filialin e saj ne sarande. detyrat dhe pergjegjesite: 1-miremban rrjetin e klienteve ekzistues dhe identifikon kliente te ...

Lezhe, ofrohet vend pune agjent shitjesh

KOMPANIA BRUNES SH.P.K

-
Lezhë, Shqipëri
Kompania "brunes" sh.p.k ,nje kompani lider ne fushen e mobilimit dhe tregetimit te hidrosanitareve dhe pllakave,ne saj te zgjerim te aktivitetit kerkon kandidate potencial per pozicionin "agjent shitje ne terren" per filialin e saj ne lezhe. detyrat dhe pergjegjesite: 1-miremban rrjetin e klienteve ekzistues dhe identifikon kliente te ri...

Fier, ofrohet vend pune agjent shitjesh

KOMPANIA BRUNES SH.P.K

-
Fier, Shqipëri
Ompania "brunes" sh.p.k ,nje kompani lider ne fushen e mobilimit dhe tregetimit te hidrosanitareve dhe pllakave,ne saj te zgjerim te aktivitetit kerkon kandidate potencial per pozicionin "agjent shitje ne terren" per filialin e saj ne fier. detyrat dhe pergjegjesite: 1-miremban rrjetin e klienteve ekzistues dhe identifikon kliente te rinj...

Vlore, ofrohet vend pune agjent shitjesh

KOMPANIA BRUNES SH.P.K

-
Vlorë, Shqipëri
Ompania "brunes" sh.p.k ,nje kompani lider ne fushen e mobilimit dhe tregetimit te hidrosanitareve dhe pllakave,ne saj te zgjerim te aktivitetit kerkon kandidate potencial per pozicionin "agjent shitje ne terren" per filialin e saj ne vlore. detyrat dhe pergjegjesite: 1-miremban rrjetin e klienteve ekzistues dhe identifikon kliente te rin...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - agjent shitjesh kompania brunes sh p k

Agjent shitjesh kompania brunes sh p k dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane