Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:InfinitiOffice (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(3)
Lloji
  • Pa përcaktuar(3)

agjent shitjesh - InfinitiOffice

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Mundesi punesimi: agjent shitjesh ne rrethe

InfinitiOffice

-
Tiranë, Shqipëri
Tirane, ofroj vend pune agjent shitjesh ne rrethe kancelari " infiniti office " është rrjeti më i madh i kancelarisë në shqipëri, me një numër të madh dyqanesh në tiranë. pozicioni vakant: agjent shitjesh ne rrethe detyrat dhe përgjegjësitë: • kryerja e hulumtimit të tregut në lidhje me kërkesat, zakonet dhe trendet e konsumatorit; •bashk...

Tirane, ofroj vend pune agjent shitjesh

InfinitiOffice

-
Tiranë, Shqipëri
Kancelari " infiniti office " është rrjeti më i madh i kancelarisë në shqipëri, me një numër të madh dyqanesh në tiranë. pozicioni vakant: agjent shitjesh detyrat dhe përgjegjësitë: • kryerja e hulumtimit të tregut në lidhje me kërkesat, zakonet dhe trendet e konsumatorit; •bashkëpunon me eprorët, strukturat paralele dhe ato nën vartësi p...

Ofrohet pozicion pune agjent shitjesh ne rrethe

InfinitiOffice

-
Tiranë, Shqipëri
Kancelari "infiniti office" është rrjeti më i madh i kancelarisë në shqipëri duke operuar me një numër të madh dyqanesh në tiranë. "infiniti office" , nje kompani e suksesshme ne tregun e punës është gjithmonë në kërkim të një stafi kreativ, energjik dhe optimist në punë, pa patur paragjykime apo diferencime. në kuadër të zgjerimit të kom...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - agjent shitjesh infinitioffice

Agjent shitjesh infinitioffice dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane