Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Ids (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

agjent shitjesh - Ids

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Operatore telefonik

Ids

-
Tiranë, Shqipëri
. intercomdataservicegroup (ids) kerkon te punesoje operatore telefonik ne gjuhet: . italisht . anglisht . kriteret e aplikuesve: . te kete aftesi te mira komunikuese . te jete i/e afte qe te punoj ne grup . disponibilitet per te punuar full-time. te kete komunikim te mire te gjuheve perkatese me nje nivel minimalisht b2. . ofrohet: page ...

Elbasan, part time operator/team-leader

Ids

-
Elbasan, Shqipëri
Intercom data service group leader nel settore del telemarketing, opera a tirana , valona , elbasan, lushnje . siamo alla ricerca di consulenti e team leader di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carriera all’estero, servizio e assistenza clienti, upselling, webmarketing , gestione dei nostri clienti,...

Operatore telefonik

Ids

-
Tiranë, Shqipëri
Mundesi punesimi e menjehershme!!! nese jeni njohes shume i mire i gjuhes: 1)anglisht 2)italisht behu pjese e stafit me dinamik te intercomdataservicegroup (ids) eksperienca nuk ka rendesi,deshira per te punuar po! kerkesat: 1)te zoteroje shume mire nje nga gjuhet perkatese. 2)me/pa eksperience te meparshme. 3)energjik dhe me deshire per ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - agjent shitjesh ids

Agjent shitjesh ids dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane