Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Hitweb SHPK (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

agjent shitjesh - Hitweb SHPK

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Back office në gjuhët italisht, gjermanisht, frëngjisht

Hitweb SHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Back office italisht, gjermanisht dhe fr ëngjisht kompania hitweb po kërkon të punësojë individë të motivuar dhe të përkushtuar për pozicionin e back office në gjuhët italisht, gjermanisht dhe frëngjisht. detyrat dhe përgjegjësitë : komunikimi me klientët nëpërmjet telefonatave, email-ave dhe komunikimeve të tjera në gjuhët italiane, gjer...

We are hiring

Hitweb SHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Looking for a dynamic team to join our growing company? we’re currently seeking talented individuals to fill the following roles: graphic designer: are you a creative thinker with a passion for design? we’re looking for a talented graphic designer to join our team. as a graphic designer, you’ll be responsible for creating visual designs f...

Përfaqësuese shitjesh frengjisht

Hitweb SHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Dëshiron të punosh në sun ballast? një kompani kryesuese në sektorin elektrik dhe fotovoltaik, e ngritur ndërkombëtarisht në tregun evropian dhe duke u zgjeruar gjithnjë e më shumë, po kërkon një figure që do të përfshihet në ekipin e shitjeve të kompanisë si një përfaqësuese shitjesh për zyrën e tiranës në shqipëri. çfarë përfshin puna? ...

Operator i gjuhës italiane

Hitweb SHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Cilat janë kërkesat bazë për të kryer detyrën? detyra juaj do të jetë të kujdeseni për: kontakt me klientin tashmë aktiv kontakt me kompani që nuk janë ende klientë gjatë bisedës telefonike ju duhet të paraqisni produktet tona dhe përfitimet që lidhen me to. ka lloje të ndryshme të telefonatave me qasje të ndryshme që ju do ti mësoni pas ...

Perfaqesues shitjesh italisht

Hitweb SHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Dëshiron të punosh në sun ballast? një kompani kryesuese në sektorin elektrik dhe fotovoltaik, e ngritur ndërkombëtarisht në tregun evropian dhe duke u zgjeruar gjithnjë e më shumë, po kërkon një figure r që do të përfshihet në ekipin e shitjeve të kompanisë si një përfaqësuese shitjesh për zyrën e tiranës në shqipëri. çfarë përfshin puna...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - agjent shitjesh hitweb shpk

Agjent shitjesh hitweb shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane