Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Gremi Clinic (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

agjent shitjesh - Gremi Clinic

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune operator/agjent shitjesh online anglisht

Gremi Clinic

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania gremi clinic , lider ne turizmin dentar kerkon te punesoje nje operator/e shitjesh online qe te plotesoje kriteret e meposhtme: - te kete eksperienca te meparshme pune ne nje call-center ne fushen e shitjeve - te zoteroje shume mire gjuhen angleze (kusht i domosdmoshem). gjuhe te tjera perbejne perparesi. cfare ofrojme? - paga sh...

Tirane, ofroj vend pune operator/agjent shitjesh online italisht

Gremi Clinic

-
Tiranë, Shqipëri
Tirane, ofroj vend pune operator/agjent shitjesh online ne gjuhen italiane gremi clinic, viaggiare e sorridere, kompani lider ne fushen e turizmit dental, kerkon te beje pjese te stafit te saj operator/agjent shitjesh online ne gjuhen italiane. kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme: -njohuri shume te mira te gjuhes italiane ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - agjent shitjesh gremi clinic

Agjent shitjesh gremi clinic dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane