Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Farmatech Shpk (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

agjent shitjesh - Farmatech Shpk

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Accounting assistant

Farmatech Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Accounting assistant pozita: asistent/e kontabiliteti: pergjegjësitë: regjistrimi i faturave në system menaxhimin e llogarive të furnitorëve dhe klientëve ndjek operacionet e përditëshme të departamentit të financave; përgatit dhe kontrollon raportet të ndryshme. kriteret: minimum 1-2 vite përvojë pune në fushën e kontabilitetit; të ketë ...

Perfaqesues shitjesh per linja kozmetike

Farmatech Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Farmatech kerkon te punesoje perfaqesues shijtesh per nje linje te re kozmetike pergjegjësitë : prezantim professional i produkteve mirembajtja dhe zhvillimi i marredhenieve ne zonat ne mbulim implementimi dhe arritja e planeve te marketingut dhe shitjeve kriteret : diplome universitare ne mjeksei/ estetike ose fusha te ngjashme aftesi sh...

Perfaqesues shitjesh per produktet beurer

Farmatech Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Farmatech kerkon te punesoje perfaqesues shijtesh per produktet beurer pergjegjësitë : prezantim professional i produkteve mirembajtja dhe zhvillimi i marredhenieve ne zonat ne mbulim implementimi dhe arritja e planeve te marketingut dhe shitjeve kriteret : diplome universitare ne mjeksei/ shendett publik/imazheri ose fusha te ngjashme af...

Perfaqesues shitjesh curasept/curaprox

Farmatech Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Farmatech kerkon te punesoje perfaqesues shijtesh per linjat curasept/curaprox pergjegjësitë : prezantim professional i produkteve mirembajtja dhe zhvillimi i marredhenieve ne zonat ne mbulim implementimi dhe arritja e planeve te marketingut dhe shitjeve kriteret : diplome universitare ne stomatologji aftesi shume te mira komunikuese dhe ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - agjent shitjesh farmatech shpk

Agjent shitjesh farmatech shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane