Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Falcon (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

agjent shitjesh - Falcon

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 10 rezultate (Këshilla për kërkim)

We are hiring real estate agents to join our growing team.

Falcon

-
Tiranë, Shqipëri
We’re looking for you! – real estate agents tirana your salary is the bribe they give you to forget your dreams…. if you are looking for an alternative way to make money and not depend on a salary you are in the right place. we are hiring real estate agents to join our growing team. if you: are a hard-working professional you want to gene...

Bëni karrierë dhe rrisni të ardhurat tuaja njëkohësisht!

Falcon

-
Tiranë, Shqipëri
Bëni karrierë dhe rrisni të ardhurat tuaja njëkohësisht! falcon real estate ofron pozicion të lire në rolin e agjentit/es imobilar/e tirane. kriteret : te keni mbaruar shkollen e larte bachelor/master. te kete pervoja te meparshme ne shitje. bashkepunues dhe te pelqej punen ne ekip. te dije nje gjuhe te huaj. energjik/e dhe ambicioz/e. af...

Bëni karrierë dhe rrisni të ardhurat tuaja njëkohësisht!

Falcon

-
Vlorë, Shqipëri
Bëni karrierë dhe rrisni të ardhurat tuaja njëkohësisht! falcon real estate ofron pozicion të lire në rolin e agjentit/es imobilar/e vlore. kriteret : te keni mbaruar shkollen e larte bachelor/master. te kete pervoja te meparshme ne shitje. bashkepunues dhe te pelqej punen ne ekip. te dije nje gjuhe te huaj. energjik/e dhe ambicioz/e. aft...

Bëni karrierë dhe rrisni të ardhurat tuaja njëkohësisht!

Falcon

-
Durrës, Shqipëri
Bëni karrierë dhe rrisni të ardhurat tuaja njëkohësisht! falcon real estate ofron pozicion të lire në rolin e agjentit/es imobilar/e durres. kriteret : te keni mbaruar shkollen e larte bachelor/master. te kete pervoja te meparshme ne shitje. bashkepunues dhe te pelqej punen ne ekip. te dije nje gjuhe te huaj. energjik/e dhe ambicioz/e. af...

We’re looking for you! – real estate agents golem

Falcon

-
Shqipëri
We’re looking for you! – real estate agents golem your salary is the bribe they give you to forget your dreams…. if you are looking for an alternative way to make money and not depend on a salary you are in the right place. we are hiring real estate agents to join our growing team. if you: · are a hard-working professional · you want to g...

Kerkohet specialist shitjesh

Falcon

-
Shqipëri
Kerkohet specialist shitjesh gjuha angleze në nivel shumë të mirë komunikimi paraqitje serioze arsimi i lartë aftesi te shkelqyera komunikimi kane perparesi kadidatet me eksperiencë të mëparshme në call center të jetë bashkëpunues me të tjerët dhe me sens të mirë organizimi eksperience pune ne shitje *pagesa është e negociueshme. për të a...

We’re looking for you! – real estate agents pogradec

Falcon

-
Pogradec, Shqipëri
We’re looking for you! – real estate agents tirana your salary is the bribe they give you to forget your dreams…. if you are looking for an alternative way to make money and not depend on a salary you are in the right place. we are hiring real estate agents to join our growing team. if you: are a hard-working professional you want to gene...

We’re looking for you! – real estate agents vlora

Falcon

-
Vlorë, Shqipëri
We’re looking for you! – real estate agents vlora your salary is the bribe they give you to forget your dreams…. if you are looking for an alternative way to make money and not depend on a salary you are in the right place. we are hiring real estate agents to join our growing team. if you: are a hard-working professional you want to gener...

We’re looking for you! – real estate agents durres

Falcon

-
Durrës, Shqipëri
We’re looking for you! – real estate agents durres your salary is the bribe they give you to forget your dreams…. if you are looking for an alternative way to make money and not depend on a salary you are in the right place. we are hiring real estate agents to join our growing team. if you: are a hard-working professional you want to gene...

We’re looking for you! – real estate agents tirana

Falcon

-
Tiranë, Shqipëri
We’re looking for you! – real estate agents tirana your salary is the bribe they give you to forget your dreams…. if you are looking for an alternative way to make money and not depend on a salary you are in the right place. we are hiring real estate agents to join our growing team. if you: are a hard-working professional you want to gene...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - agjent shitjesh falcon

Agjent shitjesh falcon dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane