Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Eupune (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

agjent shitjesh - Eupune

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 10 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kërkojmë konsulent shitjesh italisht,luce gas

Eupune

-
Tiranë, Shqipëri
Jemi në kërkim të konsulentëve luce gas në gjuhën italiane! kërkohet: eksperiencë të mëparshme në këte fushat. nivel mesatar i gjuhës italiane! disponibiliteti :part time, full time! ofrohen: pagesa duke filluar nga 300l/h kontrata duke filluar nga 13€. fundjava pushim! ambjente super komode. udhetime çdo 3 muaj! mbeshtetje nga stafi. beh...

Kërkojmë agjentë financiar spanjisht

Eupune

-
Tiranë, Shqipëri
Po zgjerojm stafin! nese flet spanjisht dhe do te jesh i panvarur ekonomikisht athere ky njoftim ështe per ty! kërkojmë agjentë marketingu në gjuhën spanjolle! me eksperience të mëparshme në marketing! ofrojmë pagesa të larta dhe bonuse nder me të lartat në treg. fundjava pushim! mbeshtetje dhe bashkpunim! udhetime çdo 3 muaj adresa:9 kat...

Kërkohen agjentë marketingu italisht,me ose pa eksperience.

Eupune

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkohen agjentë marketingu italisht! me ose pa eksperience të mëparshme në call center! kërkohet nivel mesatar i gjuhës! orari:10:00-19:00,e hënë -e premte! pagesa deri në 1000€, bonuse të kënaqshme! adresa:pallatet delijorgji,tiranë cel. : 0685391424

Kërkohen agjentë marketingu greqisht!paga 600€

Eupune

-
Tiranë, Shqipëri
Jemi në kërkim të agjentëve marketingu greqisht me ose pa eksperience të mëparshme në call center! kandidatet duhet të ken nivel mesatar të gjuhës greke! orari:10:00-19:00,e hëne-e premte. tek ne do te gjeni pagesa konkurruese,bonuse fantastike dhe nje skuader bashkepunuese! kontaktoni tani dhe mos e humbisni mundesine per tu bashkuar me ...

Jemi në kërkim të agjentëve marketingu spanjisht!

Eupune

-
Tiranë, Shqipëri
Jemi në kërkim të agjentëve marketingu spanjisht me ose pa eksperience të mëparshme në call center! kandidatet duhet të ken nivel mesatar të gjuhës spanjolle! orari:10:00-19:00,e hëne-e premte. tek ne do te gjeni pagesa konkurruese,bonuse fantastike dhe nje skuader bashkepunuese! kontaktoni tani dhe mos e humbisni mundesine per tu bashkua...

Kërkohen agjentë marketingu anglisht, remote

Eupune

-
Tiranë, Shqipëri
Ofrohet punë nga shtëpia! jemi në kërkim të agjentëve marketingu anglisht! puna ështe e panvarur ndaj kërkohet eksperience e mëparshme në call center! niveli i gjuhës mesatar! orari i punës:10:00-19:00, e hëne -e premte. ofrohet pagese baze dhe bonuse të kënaqshme! zyra punon me numra fresh! për më shumë info kontaktoni në what’s apps. pë...

Kërkohen agjentë marketingu anglisht remote.

Eupune

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkohen agjentë marketing në gjuhën angleze,remote! kandidatet duhet të ken eksperience të mëparshme në call center! punohet me numra fresh! orari:10:00-19:00,e hëne -e premte! ofrohet pagese bazë+ bonuse të kënaqshme! apliko për të len një intervist pranë zyrave tona!

Kërkohen retention italisht!

Eupune

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkohen retention në gjuhën italiane! me eksperience të mëparshme në call center! zyra punon me numra fresh! orari:10:00-19:00 ofrojmë pagese baze + bonuse! apliko për një intervist pranë zyrave!

Kërkohen agjentë shitjesh anglisht,nga shtëpia!

Eupune

-
Tiranë, Shqipëri
Jemi në kërkim të agjentëve që mund të punojn nga shtëpia! 📌kërkohen agjentë shitjesh ne gjuhën angleze! 🔴kandidatet duhet të ken eksperience të mëparshme në call center! 🔴duhet të zotërojn gjuhën në nivel mesatar! 🔴orari:10:00-19:00,e hëne -e premte. 🔴ofrohet pagë bazë dhe bonuse të kënaqshme! 🔴mbështetje maksimale nga stafi! 🔴udh...

Kërkojme agjentë shitjesh spanjisht!

Eupune

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkojmë agjentë shitjesh spanjisht! me eksperience të mëparshme ne call center! kërkohet nivel mesatar i gjuhës spanjolle! orari:10:00-19;00,e hënë-e premte! ofrohet pagese bazë + bonuse të kënaqshme! ambjente komode ! trajnime periodike! mbeshtetje nga stafi. udhetime të paguara. apliko tani për një intervist pranë zyrave tona! adresa:s...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - agjent shitjesh eupune

Agjent shitjesh eupune dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane