Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:E2 Partners (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

agjent shitjesh - E2 Partners

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune agjent shitjesh

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group albania në emër të klientit të saj që operon në fushën e turizmit është duke rekrutuar kandidatë në pozicionin agjent shitjesh, në kompani ajrore. detyrat dhe përgjegjësitë: përmbushja e detyrave të dhëna në kohë dhe me saktësi manaxhimi i disa punëve në të njëjtën kohë sipas prioritetit përkatës të punuarit në mënyrë in...

Tirane, ofrohet vend pune agjent shitjesh

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
Pergjegjesite kryesore: shet produktet e kompanise krijon kushtet ne menyre qe te shese dhe ne te ardhmen eshte ne kerkim te vazhdueshem per klientit te rinj zgjeron gamen e produkteve ne klientet ekzistues studion/raporton levizjet e konkurentit njeh mire perparsite e produktit qe tregton njeh mire te metet e konkurentit planifikon me li...

Tirane, ofroj vend pune sales representative-chemicals

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group albania, on behalf of its client, is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position sales representative-chemicals. key responsibilities: prepares annual plan of sales and visits and aligns it with the sales manager and sales targets of the company prepares annual plan of client’s visits aligns ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - agjent shitjesh e2 partners

Agjent shitjesh e2 partners dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane