Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Dream pharma (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

agjent shitjesh - Dream pharma

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Përfaqësues shitjesh

Dream pharma

-
Tiranë, Shqipëri
Dream pharma kërkon të punësojë përfaqësues shitjesh. përgjegjësitë: · të jetë përgjegjës për shitjet dhe arritjen e targetit; · të mbajë marrëdhënie afatgjatë me klientët aktualë dhe të krijojë kontakte për partneritete të reja; · për të komunikuar benefitet e produkteve tek klientët potencialë · të prodhojë raporte të performancës së sh...

Medical representative

Dream pharma

-
Kosovë
Dream pharma kërkon të punësojë përfaqësues mjekësorë (medical representative) kandidati duhët të përmbushë kriteret e mëposhtme: -të jetë i diplomuar në një nga degët e universitetit të mjekësisë. -të ketë eksperiencë 1-2 vite. -të ketë aftësi bazë kompjuterike. -të ketë aftësi të mira komunikuese dhe bindëse. -të mos ketë angazhime të t...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - agjent shitjesh dream pharma

Agjent shitjesh dream pharma dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane