Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:DonaldR2 (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(3)
Lloji
  • Pa përcaktuar(3)

agjent shitjesh - DonaldR2

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune agjent shitjesh ne terren me ose pa eksperience

DonaldR2

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania gjermane librex eshte duke rekretuar agjent shitjesh. nese keni eksperience ne fushen e shitjeve dhe deshironi te rriteni me tej, ose nese keni deshire te provoni aftesite tuaja, eshte koha e duhur per t'ju bashkuar profesionisteve ne sektorin e shitjeve agjent shitjesh ne terren me ose pa eksperience ofrohet: - rroga 600 mij + %...

Tirane, ofrohet vend pune part time mbasdite

DonaldR2

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania gjermane librex eshte duke rekretuar agjent shitjesh. nese keni eksperience ne fushen e shitjeve dhe deshironi te rriteni me tej, ose nese keni deshire te provoni aftesite tuaja, eshte koha e duhur per t'ju bashkuar profesionisteve ne sektorin e shitjeve agjent shitjesh ne terren me ose pa eksperience ofrohet: - rroga 600 mij ose...

Tirane, ofrohet vend pune agjent shitje ne terrren mbasdite paga 600 mij leke

DonaldR2

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania gjermane librex eshte duke rekretuar agjent shitjesh. nese keni eksperience ne fushen e shitjeve dhe deshironi te rriteni me tej, ose nese keni deshire te provoni aftesite tuaja, eshte koha e duhur per t'ju bashkuar profesionisteve ne sektorin e shitjeve agjent shitjesh ne terren me ose pa eksperience ofrohet: - rroga 600 mij ose...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - agjent shitjesh donaldr2

Agjent shitjesh donaldr2 dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane