Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:DIMENSION (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

agjent shitjesh - DIMENSION

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent shitje (për kategorinë food)

DIMENSION

-
Tiranë, Shqipëri
Dimension është një kompani konsultuese, trajnuese dhe zbatuese në fushën e menaxhimit strategjik të burimeve njerëzore me një eksperiencë shume vjeçare të stafit të saj në sistemin e menaxhimit të burimeve njerëzore. për një kompani të madhe e cila operon në fushën e shitjeve, dimension po kërkon të rekrutojë kandidatë në pozicionin vaka...

Durres, ofroj vend pune agjent shitje (food dhe non food)

DIMENSION

-
Durrës, Shqipëri
Dimension është një kompani konsultuese, trajnuese dhe zbatuese në fushën e menaxhimit strategjik të burimeve njerëzore me një eksperiencë shume vjeçare të stafit të saj në sistemin e menaxhimit të burimeve njerëzore. për një kompani të madhe e cila operon në fushën e shitjeve, dimension po kërkon të rekrutojë kandidatë në pozicionin vaka...

Tirane, ofroj vend pune agjent shitje (kategoria food)

DIMENSION

-
Tiranë, Shqipëri
Dimension është një kompani konsultuese, trajnuese dhe zbatuese në fushën e menaxhimit strategjik të burimeve njerëzore me një eksperiencë shume vjeçare të stafit të saj në sistemin e menaxhimit të burimeve njerëzore. për një kompani të madhe e cila operon në fushën e shitjeve, dimension po kërkon të rekrutojë kandidatë në pozicionin vaka...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - agjent shitjesh dimension

Agjent shitjesh dimension dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane