Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Blue Filters Tirana (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

agjent shitjesh - Blue Filters Tirana

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent/e shitjesh ne terren per rrethin e shkodres

Blue Filters Tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Blue filters tirana, pjese e blue filters group germany, e specializuar ne trajtimin e ujit te pijshem, kerkon agjent/e shitje ne terren. kandidatet preferohet te kene: 1. aftesi shume te mira komunikimi 2. te kene aftesi vetmenaxhuese 3. te kene minimalisht arsim te mesem 4. eksperienca e punes perben avantazh 5. te kene patente + automj...

Blue filters tirana, kerkon agjent/e shitjesh ne terren

Blue Filters Tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Blue filters tirana, pjese e blue filters group germany, e specializuar ne trajtimin e ujit te pijshem, kerkon agjent/e shitje ne terren. kandidatet preferohet te kene: 1. aftesi shume te mira komunikimi 2. te kene aftesi vetmenaxhuese 3. te kene minimalisht arsim te mesem 4. eksperienca e punes perben avantazh 5. te kene patente + automj...

Kerkohen punonjes ne departamentin e shitjeve, per zonat jug (fier, vlore) / veri (shkoder, lezhe) / (tirane, durres, el...

Blue Filters Tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Blue filters tirana kerkon punonjes ne departamentin e shitjeve, per zonen e jugut, veriut dhe shqiperise se mesme , ku secili agjent i punesuar do te mbuloje perkatesisht te gjithe zonen: jug – (fier, vlore) veri – (shkoder, lezhe) shqiperia e mesme – (tirane, durres, elbasan) kandidatet duhet: te kene aftesi shume te mira komunikimi dhe...

Blue filters tirana kerkon punonjes ne departamentin e shitjeve, per zonen e jugut (fier, vlore, gjirokaster, sarande)

Blue Filters Tirana

-
Fier, Shqipëri
Blue filters tirana kerkon punonjes per zonen e jugut ne departamentin e shitjeve. kandidatet duhet: te kene aftesi shume te mira komunikimi dhe bindese te jene kerkues ndaj vetes te kene aftesi te mira vetemenaxhuese te jene persona energjik dhe krijues te kete automjet personal te kete vendbanim ne nje nga qytetet fier, vlore, gjirokast...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - agjent shitjesh blue filters tirana

Agjent shitjesh blue filters tirana dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane