Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Bio Shop Albania (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

agjent shitjesh - Bio Shop Albania

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune agjent shitjesh telefonik në gjuhën shqipe

Bio Shop Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Për selinë e saj në tiranë bio shop albania po kërkon "agjent shitjesh telefonik në gjuhën shqipe " detyrat: • shitje dhe kontakte nepermjet telefonit, email etj • konsulencë e vazhdueshme telefonike me klientët për të rritur shitjet • kontakt vetëm me klientë që janë të interesuar për produktin kërkesat: • persona solarë dhe ambiciozë • ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - agjent shitjesh bio shop albania

Agjent shitjesh bio shop albania dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane