Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:BOZGOSHPK (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(5)
Lloji
  • Pa përcaktuar(5)

agjent shitjesh - BOZGOSHPK

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune agjent shitjesh

BOZGOSHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania bozgo shpk kerkon te punesoje agjent shitjesh ne terren detyrat : te mirembaje rrjetin e klienteve ekzistues dhe te identifikoje kliente te rinj per kompanin te prezantoje ne menyre profesionale produktet te cilat trajtohen ne portofilin e tij te shitjes dhe cdo product qe ka kompania tu ofroje sherbim klienteve te zgjidhi ankesa...

Tirane, ofrohet vend pune agjent shitjesh

BOZGOSHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania bozgo shpk kerkon te punesoje agjent shitje dhe supervizor per tirane/ rrethe .qellimi i pozicioni t : sherbim ndaj klienteve ekzistues dhe identifikimi i klienteve te rinj, duke synuar rritjen e shitjeve ne zonen te cilen mbulon. detyrat promovon produktet e kompanise dhe ben marrjen e porosive rregullon dhe organizon mardheniet...

Shqiperi, ofrohet vend pune agjent shitjesh

BOZGOSHPK

-
Shqipëri
Kompania bozgo shpk kerkon te punesoje agjent shitje qellimi i pozicioni t : sherbim ndaj klienteve ekzistues dhe identifikimi i klienteve te rinj, duke synuar rritjen e shitjeve ne zonen te cilen mbulon. detyrat: promovon produktet e kompanise dhe ben marrjen e porosive rregullon dhe organizon mardheniet me pikat e shitjeve duke vizituar...

Shqiperi, ofroj vend pune agjent shitjesh

BOZGOSHPK

-
Shqipëri
Kompania bozgo shpk kerkon te punesoje agjent shitjesh ne terren detyrat : te mirembaje rrjetin e klienteve ekzistues dhe te identifikoje kliente te rinj per kompanin te prezantoje ne menyre profesionale produktet te cilat trajtohen ne portofilin e tij te shitjes dhe cdo product qe ka kompania tu ofroje sherbim klienteve te zgjidhi ankesa...

Tirane, ofroj vend pune supervizor shitjesh

BOZGOSHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania bozgo shpk kerkon te punesoje agjent shitje dhe supervizor shitjesh .qellimi i pozicioni t : sherbim ndaj klienteve ekzistues dhe identifikimi i klienteve te rinj, duke synuar rritjen e shitjeve ne zonen te cilen mbulon. detyrat promovon produktet e kompanise dhe ben marrjen e porosive rregullon dhe organizon mardheniet me pikat ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - agjent shitjesh bozgoshpk

Agjent shitjesh bozgoshpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane