Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Ar-bi Service Shpk (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

agjent shitjesh - Ar-bi Service Shpk

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune agjent/e shitjesh

Ar-bi Service Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Ar-bi distribution pjese e ar-bi service shpk kerkon te punesoje per qytetin e tiranes: agjent/e shitjesh. *te kete patente te klasit b. *te njoh qytetin e tiranes. *te kete aftesi shume te mira komunikimi. *te kete aftesi bashkpunuese. *te kete fleksibilitet ne orare. ofrohen kushte shume te mira pune dhe page. te interesuarit jane te de...

Tirane, ofroj vend pune agjent/e shitjesh

Ar-bi Service Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Ar-bi distribution pjese e ar-bi service shpk kerkon te punesoje per qytetin e tiranes: agjent/e shitjesh. *te kete patente te klasit b. *te njoh qytetin e tiranes. *te kete aftesi shume te mira komunikimi. *te kete aftesi bashkpunuese. *te kete fleksibilitet ne orare. ofrohen kushte shume te mira pune dhe page. te interesuarit jane te de...

Agjent shitjesh per zonen elbasan / durres / korce

Ar-bi Service Shpk

-
Durrës, Shqipëri
Ar-bi distribution pjese e ar-bi service shpk kerkon te punesoje per zonen elbasan/durres/korce: agjent/e shitjesh. *te kete patente te klasit b. *te njoh zonen. *te kete aftesi shume te mira komunikimi. *te kete aftesi bashkpunuese. *te kete fleksibilitet ne orare. ofrohen kushte shume te mira pune dhe page. te interesuarit jane te dergo...

Gjirokaster, ofroj vend pune agjent/e shitjesh

Ar-bi Service Shpk

-
Gjirokastër, Shqipëri
Yes cash & carry pjese e ar-bi service shpk kerkon te punesoje per qytetin e gjirokastres agjent/e shitjesh. *te kete patente te klasit b. *te njoh zonen . *te kete aftesi shume te mira komunikimi. *te kete aftesi bashkpunuese. *te kete fleksibilitet ne orare. ofrohen kushte shume te mira pune dhe page. te interesuarit jane te dergojne cv...

Agjent/e shitjesh per qytetet kruje / shkoder / kukes / diber

Ar-bi Service Shpk

-
Shkodër, Shqipëri
Ar-bi distribution pjese e ar-bi service shpk kerkon te punesoje per qytetet kruje/ shkoder/ kukes/ diber: agjent/e shitjesh. *te kete patente te klasit b. *te njoh zonen . *te kete aftesi shume te mira komunikimi. *te kete aftesi bashkpunuese. *te kete fleksibilitet ne orare. ofrohen kushte shume te mira pune dhe page. te interesuarit ja...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - agjent shitjesh ar bi service shpk

Agjent shitjesh ar bi service shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane