Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Anjeza Tallushi (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

agjent shitjesh - Anjeza Tallushi

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune part time mbasdite agjent shitjesh ne terren

Anjeza Tallushi

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohen 18 agjent shitjesh ne terren!!!! vetem duhet te zoteroni patente dhe te jeni +18 paga :500-1000€ ciftet perbejne perparesi staf shume suportues dhe profesionist cfare po prisni akoma? cel: 0683812890 cel. : 0683812890

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - agjent shitjesh anjeza tallushi

Agjent shitjesh anjeza tallushi dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane