Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Akademia Progress (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

agjent shitjesh - Akademia Progress

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane kerkohet agjent shitjesh ne terren

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje agjent shitjesh ne tirane kriteret qe duhet te plotesoj kandidati: -te kete disponibilitet te menjehershem -te kete eksperience minimumi 3 vite -te kete fryme bashkepunimi dhe komunikim korrekt -mosha e preferuar 25+ ofrohen: -kushte shume te mira pune -pagesa 50.0...

Elbasan kerkohet agjent shitjesh ne terren

Akademia Progress

-
Elbasan, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje agjent shitjesh ne elbasan kriteret qe duhet te plotesoj kandidati: -te kete disponibilitet te menjehershem -te kete eksperience minimumi 3 vite -te kete fryme bashkepunimi dhe komunikim korrekt -mosha e preferuar 25+ ofrohen: -kushte shume te mira pune -pagesa 50....

Fier kerkohet menaxher shitjesh ne terren

Akademia Progress

-
Fier, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te menaxher shitje ne terren fier: kriteret qe duhet te plotesoj kandidati: -te kete disponibilitet te menjehershem -te kete eksperience minimumi 3 vite -te kete fryme bashkepunimi dhe komunikim korrekt -mosha e preferuar 25+ ofrohen: -kushte shume te mira pune -pagesa 50...

Durres kerkohet menaxher shitjesh me eksperience

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress me qender ne durres ofron trajnime ne fushen e finances, drejtesise, menaxhimit, marketingut, programimit. gjithashtu sherben si forme ndermjetesimi midis punedhenesit dhe punekerkuesit. per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te menaxher shitje ne terren durres : kriteret qe duhet te plotesoj kandidati: -te ke...

Tirane kerkohet menaxher shitjesh ne terren me eksperience

Akademia Progress

-
Tiranë, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te menaxher shitje ne terren tirane: kriteret qe duhet te plotesoj kandidati: -te kete mbaruar studimet e larta -te kete disponibilitet te menjehershem -te kete eksperience minimumi 3 vite -njohes i gjuhes angleze -te kete fryme bashkepunimi dhe komunikim korrekt -mosha e...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - agjent shitjesh akademia progress

Agjent shitjesh akademia progress dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane