Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:AUTO1.com (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

agjent shitjesh - AUTO1.com

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 7 nga 7 rezultate (Këshilla për kërkim)

Inside sales agent b2b| vendita telefonica | lingua italiana |part time 6h

AUTO1.com

-
Tiranë, Shqipëri
Auto1.com è parte di auto1 group, la piattaforma di trading automobilistico leader in europa. sei un appassionato di auto, un commerciale ambizioso ed un eccellente comunicatore? da noi troverai un percorso di carriera all’avanguardia e in continua crescita. auto1 group ricerca e seleziona inside sales agent b2b | vendita telefonica | lin...

Inside sales agent | vendita di auto online | lingua italiana | fier, albania

AUTO1.com

-
Fier, Shqipëri
Auto1.com è parte di auto1 group, la piattaforma di trading automobilistico leader in europa. sei un appassionato di auto, un commerciale ambizioso ed un eccellente comunicatore? da noi troverai un percorso di carriera all’avanguardia e in continua crescita. auto1 group ricerca e seleziona “20 inside sales agent | vendita di auto online |...

Inside sales agent | vendita di auto online | lingua italiana | elbasan, albania

AUTO1.com

-
Elbasan, Shqipëri
Auto1.com è parte di auto1 group, la piattaforma di trading automobilistico leader in europa. sei un appassionato di auto, un commerciale ambizioso ed un eccellente comunicatore? da noi troverai un percorso di carriera all’avanguardia e in continua crescita. auto1 group ricerca e seleziona 20 inside sales agent | vendita di auto online | ...

Inside sales agent | vendita di auto online | lingua italiana | durazzo, albania

AUTO1.com

-
Durrës, Shqipëri
Auto1.com è parte di auto1 group, la piattaforma di trading automobilistico leader in europa. sei un appassionato di auto, un commerciale ambizioso ed un eccellente comunicatore? da noi troverai un percorso di carriera all’avanguardia e in continua crescita. auto1 group ricerca e seleziona 20 inside sales agent | vendita di auto online | ...

Kerkohen agjent shitje (shitje makina online ne gjuhen italiane)

AUTO1.com

-
Tiranë, Shqipëri
Auto1 group është lider në europë për blerjen dhe shitjen online të makinave të përdorura. për selinë e saj në tiranë auto1 group po kërkon “agjent shitjesh telefonik | shitje makina online” (ne gjuhen italiane) detyrat: • te krijoje dhe menaxhoje nje portofol klientesh (shitje dhe kontakte nepermjet telefonit, email etj); • konsulence e ...

Sales agent b2b_vendita auto_online | lingua italiana

AUTO1.com

-
Tiranë, Shqipëri
Per la propria sede di tirana auto1 group ricerca e seleziona “ agenti sales b2b | vendita di auto online” i referenti commerciali, saranno inseriti nel dipartimento commerciale, all’interno di un team dove dovranno acquisire nuovi partner, vendere auto usate online ed assicurare cooperazioni sostenibili a lungo termine e costituire il pu...

Kerkohen agjent shitje (shitje makina online ne gjuhen italiane)

AUTO1.com

-
Tiranë, Shqipëri
Auto1 group është lider në europë për blerjen dhe shitjen online të makinave të përdorura. për selinë e saj në tiranë auto1 group po kërkon "agjent shitjesh telefonik | shitje makina online" (ne gjuhen italiane) detyrat: •te krijoje dhe menaxhoje nje portofol klientesh (shitje dhe kontakte nepermjet telefonit, email etj); • konsulence e v...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - agjent shitjesh auto1 com

Agjent shitjesh auto1 com dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane