Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:ARSTL Group (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

agjent shitjesh - ARSTL Group

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Arstl group kerkon agjent shitjesh - markete

ARSTL Group

-
Tiranë, Shqipëri
Arstl group, kompani me eksperience 20 vjeçare ne distribucionin nderkombetar te pijeve energjike, freskuese, alkoolike dhe jo vetem, tashme po kryeson tregun me produkte lider si: pija energjike b-52, pija energjike b2, birra warsteiner, lengjet tropikal, milkshake, uji aqua julia, loti i zanave etj. ne saje te zgjerimit te vazhdueshem, ...

Arstl group kerkon agjent shitjesh - horeca

ARSTL Group

-
Tiranë, Shqipëri
Arstl group, kompani me eksperience 20 vjeçare ne distribucionin nderkombetar te pijeve energjike, freskuese, alkoolike dhe jo vetem, tashme po kryeson tregun me produkte lider si: pija energjike b-52, pija energjike b2, birra warsteiner, lengjet tropikal, milkshake, uji aqua julia, loti i zanave etj. ne saje te zgjerimit te vazhdueshem, ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - agjent shitjesh arstl group

Agjent shitjesh arstl group dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane