Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:ADD HR (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

agjent shitjesh - ADD HR

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Elbasan, ofroj vend pune per pozicionin agjent shitjesh

ADD HR

-
Elbasan, Shqipëri
Agjent shitjesh - elbasan detyrat kryesore - mirëmban marrëdhëniet me klientët ekzistues, merr porositë dhe zgjeron rrjetin me klientë të rinj; - fokuson përpjekjet e veta në shitje duke u bazuar në studimin e zonës përkatëse; - mban menaxhimin e informuar duke paraqitur raporte të aktivitetit dhe rezultateve: *raporte ditore të porosive,...

Tirane, ofroj vend pune agjent shitjesh off trade (per marketet)- tirane

ADD HR

-
Tiranë, Shqipëri
Agjent shitjesh off trade (per marketet)- tirane detyrat kryesore - mirëmban marrëdhëniet me klientët ekzistues, merr porositë dhe zgjeron rrjetin me klientë të rinj; - fokuson përpjekjet e veta në shitje duke u bazuar në studimin e zonës përkatëse; - mban menaxhimin e informuar duke paraqitur raporte të aktivitetit dhe rezultateve: *rapo...

Tirane, ofroj vend pune “promotore produkti”

ADD HR

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkojme: promotore produkti nr i vendeve të lira: 1 (nje) përgjegjësitë/detyrat -prezanton dhe jep informacion mbi produktin neper evente te ndryshme; – pozicionon materialet reklamuese në pikat e shitjes, në mënyrë të tillë që të jene sa me të dukshme dhe te vendosura ne vendin e duhur -e aftë të krijojë një imazh pozitiv dhe të drejtoj...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - agjent shitjesh add hr

Agjent shitjesh add hr dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane