Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:AAURA Roboclean (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

agjent shitjesh - AAURA Roboclean

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune part time mbasdite agjent shitjesh ne terren

AAURA Roboclean

-
Tiranë, Shqipëri
Nxitoni!!! kerkohen te punesohen 20 agjente/e shitjesh ne terren kushtet: te zoteroje patente ciftet perbejne perparesi mosha 19-35 vjec/e paga 60 000-100 000 leke adresa: tirane, qender prane bankes raifaisen. na kontaktoni 0697334413

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - agjent shitjesh aaura roboclean

Agjent shitjesh aaura roboclean dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane