Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:A Bi Esse (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
  • Pa përcaktuar(1)
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

agjent shitjesh - A Bi Esse

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent shitjesh

A Bi Esse

-
Shqipëri
A bi esse , kompani lider ne fushen e tregtimit te materialeve elektrike, ndriçimit profesional arkitektural dhe industrial, realizimin e projekteve te ndryshme, sistemet inteligjente per godina sherbimesh e banesash, etj. pjese e bi esse, nje prej kompanive me te medha te kesaj industrie ne itali, ceki, rumani, me nje experience 26 vjeca...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - agjent shitjesh a bi esse

Agjent shitjesh a bi esse dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane