Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Shtetet
Rajonet
Kategoritë

agjent shitjesh

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 351 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent shitjesh në tiranë - e re

FutureBlock.al

-
Tiranë, Shqipëri
Futureblock.al po kërkon njerëz energjik e të vendosur, që i shohin sfidat si mundësi, të gatshëm për t’u përballur çdo ditë me dinamikat e tregut dhe që e kanë pasion shitjen dhe punën në terren, për t’i punësuar si agjentë shitjesh për qytetin e tiranës. - eksperiencë e mëparshme si agjent shitje. - i orientuar drejt qëllimit për të ...

Agjent shitjesh - e re

Tiranë, Shqipëri
Primaria azienda italiana, parte di un gruppo leader europeo nella produzione, logistica e distribuzione di prodotti per l'edilizia, è alla ricerca di un agente di vendita per il mercato albanese. il candidato ideale è preferibilmente basato a tirana e dintorni, ha maturato esperienza nella vendita di prodotti (l'esperienza in edilizia è ...

Agjent shitjesh - e re

Tiranë, Shqipëri
Canaj sh.p.k kërkon të punësoj agjent/e shitjesh me kohë të plotë në zonën e tiranës, elbasanit dhe korcës. kanë përparësi aplikantët me eksperience në punë të ngjashme kushte të mira pune + makinë. të interesuarit të dërgojnë cv-në në emailin [email protected] ose kontakto në whatsapp +. afati i fundit i aplikimit: 13/05/2023 16:33

Agjent shitjesh

Shqipëri
Himara watertaxi ofron vend te lire pune per agjent/e shitjesh ne guida turistike me varke 👉🏻kerkohet: 🥇energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore. ⏳disponibilitet per te punuar 👥pozitivitet dhe bashkepunim ne grup. 📈 te kete njohuri rreth gjuhes angleze 👉🏻ofrohet: 💸page fikse plus bonus mbi cdo shitje ✅mik...

Agjent shitjesh

Anais Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Agjent shitjesh produkte kozmetike shperndarja e porosive tek klientet, komunikimi me klientet per cdo problematike, mirembajtja e ekspozitoreve, te kete minimumi 1 vit eksperience ne te njejten fushe ose te ngjashme te interesuarit te dergojne cv ne adresen disha.rexhina92@gmail.com ose ne numrin 355699122224

Agjent shitjesh

Integral Marketing Design

-
Prishtinë, Kosovë
Agjent shitjeshkandidati ideal është një lojtar ekipor që punon shumë, i cili do të luajë një rol kritik në krijimin e përmbajtjes origjinale dixhitale nëpër platforma të ndryshme të mediave sociale.përgjegjësitëtë ketë njohuri për produktin.identifikoni klientëte mundshëm,kontaktoni klientëte rinj dhe ekzistues për të diskutuar nevojat.t...

Agjent shitjesh

Integral Marketing Design

-
Prishtinë, Kosovë
Agjent shitjesh kandidati ideal është një lojtar ekipor që punon shumë, i cili do të luajë një rol kritik në krijimin e përmbajtjes origjinale dixhitale nëpër platforma të ndryshme të mediave sociale. përgjegjësitë të ketë njohuri për produktin. identifikoni klientëte mundshëm, kontaktoni klientëte rinj dhe ekzistues për të diskutuar nevo...

Agjent shitjesh

Durrës, Shqipëri
Ofrohet: * pagesa e kenaqshme: 600 deri ne 1000euro. * udhetime dhe seminare brenda dhe jashte vendit. *kane perparesi aplikantet cift. adresa; durres,bulevardi dyrrah na kontaktoni:

Agjent shitjesh

Tiranë, Shqipëri
Kompania lider ne treg aura kerkon te zgjeroje stafin me te rinj energjik te cilet duan te gjenerojne te ardhura te larta. -preferohen kandidate te cilet jane ne bachelor ose master. -preferohen kandidate te cilet kane leje drejtimi. -preferohen kandidate cift/makine personale. -pagesa baze 60000l+bonuse -aktivitete dhe udhetime brenda dh...

Agjent shitjesh

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet agjent shitjesh ne terren mosha 18-40 arsimi gjimnaz te ket aftesi komunikimi dhe bashkpunim ne grup te ket patent ose makine perparesi kane ciftet rroga baze 60,000 leke +% afati i fundit i aplikimit: 31/09/2022 08:32
Sugjerime:

Kundenberater/in // call-center

Ad

Deutsches Pflegehilfswerk

-
Prishtinë, Kosovë
Das deutsche pflegehilfswerk dient dem zweck, die versorgungssituation in deutschland in den segmenten häusliche betreuung und pflegehilfsmitteln zu verbessern. zur erweiterung unseres remote-sales teams suchen wir dich...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune agjent shitjesh

Vende pune agjent shitjesh dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane