Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 15724 rezultate (Këshilla për kërkim)

Senior 3d artist

Ad

ITO Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Senior 3d artist description: responsible for creating three-dimensional models, animations, and visual effects to be used in various creative projects such as films, video games, and digital advertising campaigns. thi...

Parof sh.p.k - e re

Ad

parof sh.p.k

-
Durrës, Shqipëri
Parof shpk kerkon te punesoje tornitor per makineri manuale dhe frezator. kushte te mira pune, page e kenaqshme dhe siguracione te paguara. adresa: lagja 15, rruga "miqesia" per informacion kontaktoni: 0692406312...

Enëlarëse - e re

Hotel Garden

-
Prishtinë, Kosovë
Gjinia: femër mosha: 20 – 45 kualifikimi: të ketë të përfunduar shkollen e mesme të ketë përvoje pune në të njejten lami të jetë në gjendje për 8 orë pune të jetë energjikë dhe punetore të ketë aftësi për të punuar në grup e vëmendshme dhe energjike personat e interesuar duhet qe te dergojne cv me 1 fotografi , si dhe te gjitha rekomandim...

Personel marketi (32) – prishtinë, prizren, gjilan, ferizaj - e re

The North Unicorn

-
Ferizaj, Kosovë
Konkurs pune (personel marketi) the north unicorn është një kompani e re në kosovë, e cila ka hapur një zinxhir të marketeve për shitje me pakicë (deppo market) në të gjitha qytetet e kosovës. marketet i’u ofrojnë konsumatorëve “zbritje të mençura” (smart discount) në produktet kryesore ushqimore dhe jo-ushqimore për shtëpi. duke u bazuar...

Ofroj pune / ulçin 52 - e re

Kosovë
Restoran fratelli ofron pune per kuzhinjer, ndihmes kuzhine, pizamen, banakier, kamarier, pastruse, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, adresa plazha e vogel ne ulçin.

Ofroj pune / sekretar i kryqit të kuq të kosovës 50 - e re

Ferizaj, Kosovë
Konkurs për pozitën: sekretar i kryqit të kuq të kosovës – dega ferizaj (1 pozitë) të drejtë konkurrimi kanë të gjithë qytetarët e komunës së ferizajt. detyrat: • është përgjegjës për zbatimin e vendimeve të kuvendit të degës, kryesisë së degës dhe sekretarit të përgjithshëm; • është përgjegjës për menaxhimin dhe zhvillimin e programeve, ...

Ofroj pune 43 - e re

Prishtinë, Kosovë
Bar10der ofron pune per 4 punetor/e: - 3 kamarier/e - 1 shankist orari dhe pagesa me marrveshjes. adresa rruga b ne prishtine.

Ofroj pune 46 - e re

Kosovë
Forca qeramik-sanitari ofron pune per punetor / ngarkim - transport qeramikes, personi i interesuar duhet te posedoj leje qarkullimi kategoria b, mosha nga 18 - 35 vjeç, mundesisht te jet banor nga rrethina e fushe kosoves, orari i punes nga ora 08:00h / 18:00h, pagesa sipas marrveshjes, adresa rruga e pejes, fushe kosove

Menaxher departamentit te shitjeve te veshjeve te punes dhe ppe - e re

Univers Promotions

-
Tiranë, Shqipëri
Univers promotions, eshte themeluar ne vitin 2007, dhe operon ne 3 kategori produktesh, nje nga te cilat jane dhe veshjet e punes dhe pajisjet e sigurise ne pune (ppe), duke i sherbyer nje game shume te gjere klientesh, ne te cilin bejne pjese shumica e kompanive multinacionale qe operojne ne tregun tone. pozicioni: menaxher departamentit...

Tirane, kerkohet financiere - e re

Tiranë, Shqipëri
Bclever agency per nje klientin e saj, ka nisur rekrutimet per pozicionin financier. nje kompani me filial qendror ne itali, e cila operon fuqishem edhe ne shqiperi dhe dominon sot tregun me pagesat dhe mundesite profesionale qe u ofron bashkepunetoreve, ka shpallur 2 pozicione vakante si financier. ofrohet per te gjithe ata qe do te pune...

Operations manager - remarketing | english - e re

Auto1 Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Auto1 group is europe's leading digital automotive platform. as a dynamic tech company, we are revolutionizing the automotive industry with our brands wirkaufendeinauto.de , auto1.com and autohero . our strong team of 4.200 people is dedicated to making europe-wide car trading and transport as fast and stress-free as possible for our cust...

Tirane, kerkohen konsulente financiare, italisht & spanjisht - e re

Tiranë, Shqipëri
Bclever agency per nje klientin e saj i cili operon ne fushen e call center ne qytetin e tiranes, kerkon te punesoje agjent financiar ne gjuhen italiane dhe spanjolle kerkohen: - njohuri shume te mira te gjuhes italiane ose spanjolle - disponibilitet i menjehershem - korrektesi dhe pergjegjshmeri ne kryerjen e detyrave - te kene patur eks...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune

Vende pune dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane