Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës

agjent shitjesh

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 229 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent shitjesh - e re

VirtualX

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet: agjent shitjesh tipi i punes: full-time ose part-time; pershkrimi virtualx është një kompani e mediave dixhitale, e themeluar si një startup në science park, saarbrücken (gjermani) ku ka kaluar cdo faze të mundshme të startup-it duke dalë më pas në treg e duke pasur klientët e parë atje. virtualx eshte e specializuar në krijimin...

Agjent shitjesh

LUFRA

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi dukat water shpk - kompani shqiptare, bije e lufra shpk - themeluar 27 vite më parë, me qendër në lushnjë dhe produkte prezente në të gjithë shqipërinë po kërkon të rekrutojë agjent shitje (m), i cili do të jetë përgjegjës për më poshtë: detyrat viziton rregullisht numrin e klientëve që i janë caktuar nga ana e manaxherit dhe s...

Agjent shitjesh

Privat

-
Tiranë, Shqipëri
Wineland albania, kompani distribucioni vererash eshte ne kerkim te nje agjenti shitjesh me experience shume te mire ne fushen e shitjeve, preferohet me ekperience ne fushen e verave ose pijeve alkoolike. pershkrimi i punes ka per detyre te identifikoje, kontaktoje dhe kontraktoje kliente potencial. duhet te sherbeje si nderfaqe midis kli...

Agjent shitjesh/konsulent shitjesh

GooNext

-
Tiranë, Shqipëri
Mundesi punesimi ne kompanine goonext, partnere zyrtare te google. te gjithe ata qe kane eksperience ne shitje dhe marketing te kontaktojne kompanine tone. preferohen ata qe kane eksperience ne shitje te produkteve ne terren por edhe online, te kete njohuri rreth gjuhes italiane dhe angleze. orari zyrtar 9:00 am- 17:00 pm pagesa shkon der...

Agjent shitjesh

BARONESHA

-
Durrës, Shqipëri
Përshkrimi agjent shitjesh per produkte shtepiake per zonen e durres/kavaje/lushnje/fier. detyrat viziton çdo pike shitje ne zonen qe mbulon, sipas programit ditor. kerkon gjithmone per klient te rinj. prezanton ne menyre profesionale produktet tek klientet e zones qe mbulon. identifikon nevojat e klienteve dhe jep propozime per permbushj...

Agjent/e shitjesh

Blue FILTERS Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania gjermane blue filters tirana kerkon te punesoje agjent/e shitjesh. kandidatet preferohet te kene: 1. aftesi shume te mira komunikimi 2. te jene korrekt 3. te kene aftesi shume te mira vetmenaxhuese 4. te kene minimalisht arsim te mesem 5. eksperienca e punes perben avantazh 6. te kene patente + automjet personal ofrohet: 1. page ...

Agjent/e shitjesh

Ritello Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania gjermane ritello ofron mundësi punësimi për meshkuj dhe femra të grupmoshave 20-35 vjec si agjent shitjesh me/pa eksperience.kushtet dhe paga ne standartin gjerman.kushtet e punës1 patentë*.2 te jete komunikues .3 i afte te punoje ne grup.të interesuarit të na kontaktojnë në numrin 0676123202 ne what's app detaje rreth punës vend...

Agjent merchandiser

Kompania "all balcans corporation" sh.a, pjesë e “nelt group”, njëra prej kompanive me të mëdha në ballkan në fushën e distribucionit, në kuadrin e zgjerimit dhe zhvillimit të kompanisë kërkon të punësojë në pozicionin: agjent merchandiser departamenti komercial detyrat: merr porositë tek klientët ekzistues në zonë dhe promovon produktet ...

Operatori in italiano - e re

iContact shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Da 8 anni, che ha lavorato con i più grandi marchi in italia per quanto riguarda le vendite telefoniche, adesso garantisce l'assunzione immediata per tutti coloro che superano la selezione . cosa richiediamo: - esperienza precedente nell setore della vendita telefonica. - capacità di problem solving - capacità di lavorare in team - buon l...

Agjent shitjesh, zona jug - e re

DEUTSCHCOLOR

-
Shqipëri
Kompania deutschcolor, pas nje partneritet disa vjecar me delta group, ka ndertuar ne shqiperi fabriken e saj nga me modernet ne ballkan, me nje teknologji gjermane te avancuar per prodhimin e bojerave ekologjike e shume produkteve te tjera. deutschcolor eshte i hapur te mireprese cdo person energjik me vullnetin e mire ndaj kompanise, du...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune agjent shitjesh

Vende pune agjent shitjesh dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane