Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

vende te lira pune ne korce

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 53 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune kasiere - e re

Alb-Market

-
Tiranë, Shqipëri
Albmarket” ka filluar aktivitetin e tij në vitin 2010 dhe sot është një nga rrjetet më të sukseshëm të marketeve, gjithmonë në zgjerim duke i ardhur sa më pranë konsumatorëve shqiptarë me produkte cilësore, nga markat më të njohura në shqipëri. me anë të bashkëpunimit tonë me kompanitë më prestigjoze në shqipëri, kemi krijuar një standard...

Menaxher shitjesh korce-pogradec - e re

AlbaPunesim

-
Pogradec, Shqipëri
Alba punesim eshte nje agjensi private punesimi, e cila ka si aktivitet te saj : ndermjetesimin ne tregun e punes.ne përdorim profesionalizmin tone ne fushen e burimeve njerezore për t'ju përgjigjur nevojave të klienteve,duke u siguruar kandidatet me te mire ne tregun e punes dhe kandidateve duke ju ofruar mundesi punesimi. per nje nje ko...

Sales representative korcë - e re

Albtelecom

-
Korçë, Shqipëri
Përshkrimi sales representative korcë do you find yourself suitable? detyrat duties: - responsible to follow and respect all company and division procedures. - responsible to reach the daily targets and kpis for inbound and outbound calls. - support and provide superior service via phones, e-mails/others as a receiver and caller. - use qu...

Tirane, kerkohet shofer-shperndares me makine per ne rrethe - e re

MR Courier

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania mr.courier , kompani ne fushen e transportit ,sherbimeve postare kerkon te punesoje : 1.shofer-shperndares me makine per ne rrethe tirane-korce ,tirane-berat ,tirane-vlore-sarande ,tirane-shkoder-kukes . te kete mbaruar arsimin e mesem,te zoteroje leje drejtimi automjeti (patente) te klasit b . te kete eksperience pune ne te njej...

Korce, ofrohet vend pune menaxher/e shitjesh

Ilir1.

-
Korçë, Shqipëri
Ofrohet vend pune per pozicionin menaxher shitjesh paga e kenaqshme. kriteret per kete vend pune jane: 1. arsimi i mesem(arsimi i lart perben avantazh) 2. patente e klasit b dhe kusht te kete pervoje te mire ne drejtimin e mjetit. per kandidadet femra, patenta e mjetit nuk eshte kusht. 3. mosha 23 deri ne 40 vjeç. 4. aftesi shume te mira ...

Agjent/e njoftime pune - ar-bi servisi shpk kërkon të punësojë

Korçë, Shqipëri
Njoftime pune - ar-bi servisi shpk kërkon të punësojë me eksperience ar-bi distribution pjese e ar-bi service shpk kerkon te punesoje per qytetet korce/elbasan/pogradecagjent/e shitjesh.*te kete patente te klasit b.*te njoh zonen.*te kete aftesi shume te mira komunikimi.*te kete aftesi bashkpunuese.*te kete fleksibilitet ne orare.ofrohen ...

Korce, ofrohet vend pune medical representative

dreampharma

-
Korçë, Shqipëri
Dream pharma kërkon të punësojë përfaqësues mjekësorë (medical representative) kandidati duhët të përmbushë kriteret e mëposhtme: -të jetë i diplomuar në një nga degët e universitetit të mjekësisë. -të ketë eksperiencë 1-2 vite. -të ketë aftësi bazë kompjuterike. -të ketë aftësi të mira komunikuese dhe bindëse. -të mos ketë angazhime të t...

Korce, ofroj vend pune menaxher / e

Golden Shop

-
Korçë, Shqipëri
Ofrohet vend pune per pozicionin menaxher / e shitjesh në terren. paga e kenaqshme 20- 22 dit pune ne muaj 8 ore pune ne dite kriteret per kete vend pune jane: 1. arsimi i mesem(arsimi i lart perben avantazh) 2. vendbanimi ne korce-pogradec. 2. patente e klasit b per meshkujt dhe kusht te kete pervoje te mire ne drejtimin e mjetit. per po...

Korce, ofrohet vend pune specialiste shitjesh korce

Abissnet.sha

-
Korçë, Shqipëri
Abissnet kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikacionit, duke ofruar shërbime të internetit, telefonisë fikse dhe televizionit për klientët e saj, në të gjithë territorin e shqipërisë. per fuqizimin e personelit dhe zhvillimin e njesive kerkojme te punesojme specialiste shitjesh prane dyqanit abissnet ne korcë. detyrat 1-menaxhon...

Agjent shitjesh njoftime pune - ar-bi distribution pjese e ar-bi service shpk kërkon të punësojë

Tiranë, Shqipëri
Njoftime pune - ar-bi distribution pjese e ar-bi service shpk kërkon të punësojë me eksperience kohe e plote per zonen elbasan/durres/korce te kete patente te klasit b.te njoh zonen.te kete aftesi shume te mira komunikimi.te kete aftesi bashkpunuese.te kete fleksibilitet ne orare. ofrohen kushte shume te mira pune dhe page. shume e mire t...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune ne korce

Vende te lira pune ne korce dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane