Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

shofer

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 523 rezultate (Këshilla për kërkim)

Motorrist per dergesa

Ad

4ECOLOR

-
Tiranë, Shqipëri
Adresa: rr.fadil rada pas ish atsh. kompania 4ecolor me zyra ne qender te tiranes dhe me eksperience 20 vjecare ne treg, ofron vend pune afatgjate per shperndarje brenda tiranes. shofer me motorr me patente veture per ...

Shofer furgoni

Ad

Gls

-
Hamburg , Gjermani
Kerkohen shore furgoni ne hamburg gjermani. te interesuarit duhet te dorezojne pashaporten dhe patenten e klasit b. ne sigurojme leje pune dhe vize nje vjecare pune europiane. ben dergesat e pakove ne pikat e ca...

Analist-e kreditor-e - e re

Kreditimi Rural i Kosoves

-
Kastriot, Kosovë
Kreditimi rural i kosovës sh.p.k., është institucionmikrofinanciar i regjistruar në bqk, me mision të ofroj shërbime financiare përklientët me të ardhura të ulëta, me fokus të veçantë për bizneset mikro, tëvogla, bujqësore dhe aktivitetet tjera në zonat rurale dhe urbane, me fokusprioriteti në bujqësi dhe një vëmendje të veçantë për qëndr...

Tirane, ofrohet vend pune shofer - e re

INSTALG

-
Tiranë, Shqipëri
Instal group shpk kërkon të punësojë shofer me kohë të plotë. të interesuarit duhet të: -disponojnë patentë të klasit b ose c. mosha 18-25 vjec. eksperienca e punës përbën përparësi. të ketë njohuri mbi rrugët e tiranës. të interesuarit të kontaktojnë në nr e tel : 068 838 3660

Tirane, ofroj vend pune shofer / ndihmes magazinier - e re

INSTALG

-
Tiranë, Shqipëri
Instal group sh.p.k me eksperience te madhe ne fushen e hidrosanitareve ne shqiperi kerkon te punesoj shofer/ndihmes magazinier. te interesuarit duhet te : 1)krijojne dhe ekzekutojne porosite tek klientet, 2)te arrijne objektivat e shitjeve te vendosura 3)te jene pergjegjes per dorezimin e raporteve ditore 4)te dorezoj ne perpikmeri poros...

Durres, ofrohet vend pune shofer traileri - e re

FERRA AND CO

-
Durrës, Shqipëri
Kompania ferra & co shpk me vendodhje shkozet, durres me nje eksperience 28 vjecare ne importin-exportin dhe distribucionin e produkteve ushqimore ne kuader te zgjerimit te stafit te saj kerkon te punesoje "shofer kamioni" kantidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme : te kete eksperience pune te zoteroje patente per trailer katego...

Vende të lira pune (3) - e re

Kreditimi Rural i Kosovës

-
Prishtinë, Kosovë
Kreditimi rural i kosovës sh.p.k ., është institucion mikrofinanciar i regjistruar në bqk, me mision të ofroj shërbime financiare për klientët me të ardhura të ulëta, me fokus të veçantë për bizneset mikro, të vogla, bujqësore dhe aktivitetet tjera në zonat rurale dhe urbane, me fokus prioriteti në bujqësi dhe një vëmendje të veçantë për ...

Shofer - e re

Salus.tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Në kuadër të procesit të plotësimit të personelit, spitali salus kërkon të punësojë shofer në spitalin “salus” në tiranë. karakteristikat për kanditatët e suksesshëm janë: -të ketë të paktën arsimin e mesëm, -të ketë eksperiencë të mëparshme pune në këtë profil, -aftësi shumë të mira komunikuese, -aftësi të mira bashkëpunimi dhe pune në g...

Inxhinier i ndërtimtarisë - e re

Creative Group

-
Prizren, Kosovë
Aplikimi për poziten : inxhinier i ndërtimtarisë detyrat dhe përgjegjësit: udhëheqja e punimeve në teren. organizimi i punimeve. mbikqyrja e punishtës. përgaditja e ditarit të punës. planifikimi i punës me periudha javore. raportimi i punës ditore në administratë. kualifikimet për vend pune: të jetë i diplomuar në degën e ndërtimtarisë të...

Nëpunës-e për verifikim të të dhënave - e re

Kreditimi Rural i Kosoves

-
Prishtinë, Kosovë
Kreditimi rural i kosovës sh.p.k., është institucionmikrofinanciar i regjistruar në bqk, me mision të ofroj shërbime financiare përklientët me të ardhura të ulëta, me fokus të veçantë për bizneset mikro, tëvogla, bujqësore dhe aktivitetet tjera në zonat rurale dhe urbane, me fokusprioriteti në bujqësi dhe një vëmendje të veçantë për qëndr...

Shofer njoftime pune - kerkohen shofer/e - e re

Shqipëri
Njoftime pune - kerkohen shofer/e (2 punonjes) mosha mbi 60 vjeç ofrohet page e kenaqshme per me teper informacion kontaktoni ne: 0692052583 0692052583 (2 punonjes) mosha mbi 60 vjeç ofrohet page e kenaqshme

Shofere (f) njoftime pune - kerkohen shofer/e - e re

Shqipëri
Njoftime pune - kerkohen shofer/e (2 punonjese) mosha mbi 40 vjeç ofrohet page e kenaqshme per me teper informacion kontaktoni ne: 0692052583 0692052583 (2 punonjese) mosha mbi 40 vjeç ofrohet page e kenaqshme

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shofer

Shofer dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane