Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

shofer tirane

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 176 rezultate (Këshilla për kërkim)

Motorrist per dergesa

Ad

4ECOLOR

-
Tiranë, Shqipëri
Adresa: rr.fadil rada pas ish atsh. kompania 4ecolor me zyra ne qender te tiranes dhe me eksperience 20 vjecare ne treg, ofron vend pune afatgjate per shperndarje brenda tiranes. shofer me motorr me patente veture per ...

Tirane, ofrohet vend pune shofer - e re

INSTALG

-
Tiranë, Shqipëri
Instal group shpk kërkon të punësojë shofer me kohë të plotë. të interesuarit duhet të: -disponojnë patentë të klasit b ose c. mosha 18-25 vjec. eksperienca e punës përbën përparësi. të ketë njohuri mbi rrugët e tiranës. të interesuarit të kontaktojnë në nr e tel : 068 838 3660

Tirane, ofroj vend pune shofer / ndihmes magazinier - e re

INSTALG

-
Tiranë, Shqipëri
Instal group sh.p.k me eksperience te madhe ne fushen e hidrosanitareve ne shqiperi kerkon te punesoj shofer/ndihmes magazinier. te interesuarit duhet te : 1)krijojne dhe ekzekutojne porosite tek klientet, 2)te arrijne objektivat e shitjeve te vendosura 3)te jene pergjegjes per dorezimin e raporteve ditore 4)te dorezoj ne perpikmeri poros...

Shofer - e re

Salus.tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Në kuadër të procesit të plotësimit të personelit, spitali salus kërkon të punësojë shofer në spitalin “salus” në tiranë. karakteristikat për kanditatët e suksesshëm janë: -të ketë të paktën arsimin e mesëm, -të ketë eksperiencë të mëparshme pune në këtë profil, -aftësi shumë të mira komunikuese, -aftësi të mira bashkëpunimi dhe pune në g...

Tiranë, ofrohet vend pune shofer - e re

Spitali Italian Salus

-
Tiranë, Shqipëri
Në kuadër të procesit të plotësimit të personelit, spitali salus kërkon të punësojë shofer në spitalin “salus” në tiranë. karakteristikat për kanditatët e suksesshëm janë: -të ketë të paktën arsimin e mesëm, -të ketë eksperiencë të mëparshme pune në këtë profil, -aftësi shumë të mira komunikuese, -aftësi të mira bashkëpunimi dhe pune në g...

Kerkohet shofer per shperdarje ne tirane - e re

Alba Exotic

-
Tiranë, Shqipëri
Alba exotic fruit kekon shofer per ne tirane per shperdarje paga e kenaqshme cel. : 0696006033

Tirane, ofroj vend pune shofer - e re

TEX dritan

-
Tiranë, Shqipëri
Tirane, ofroj vend pune shofer kompania tex detergjent kerkon te punesoje shofer me eksperience pune ne shperndarjen e produkteve detergjent+ushqimore. mosha 25-55 vjec te kete mbaruar arsimin e mesem. te jete korrekt ne pune. ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune. te interesuarit te dergojne cv dritan@tex.com.al kerkoh...

Tirane, ofroj vend pune shofer - e re

Aladini Trade Partner shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Aladini trade partner shpk, me një rritëm të lartë rritje çdo vit është bërë lideri i shitjeve online. menaxhojmë disa prej portaleve më të suksesshme në shitje si www.aladini.al www.bukinist.al www.beba.al www.idedhuratash.al titulli i pozicionit: shofer departmenti: operacional vendndodhja: magazinat qëndrore detyrat dhe përgjegjësitë: ...

Tirane, ofrohet vend pune shofer fugoni dhe kamioni - e re

Globe Group

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania globe nisi aktivitetin në fushën e tregtimit të pajisjeve elektroshtëpiake dhe elektronike në vitin 2002, me showroom-in e parë “electrolux’’ në tiranë. hap pas hapi, ajo u konsolidua duke arritur të jetë një nga kompanitë lider në vend. në globe ne jemi të përkushtuar për rritjen e biznesit tonë, duke zhvilluar burimet tona njer...

Shofer njoftime pune - mobileri "videnov", kompani bullgare e cila hap filialin e saj dhe ne tirane kërkon të punësojë - e re

Tiranë, Shqipëri
Njoftime pune - mobileri "videnov", kompani bullgare e cila hap filialin e saj dhe ne tirane kërkon të punësojë • patentë shoferi kategoria “b”, kategoria “c” konsiderohet përparësi. • eksperienca në pozicione të ngjashme konsiderohet përparësi. • përgjegjësia, organizimi dhe aftësitë për të punuar me mjete financiare;• niveli i lartë i d...

Tirane, ofroj vend pune ndihmës shofer - e re

"Era 2000" shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Ndihmës shofer të jetë me arsim të mesëm të ketë aftësi të mira komunikuese të zotërojë leje drejtimi për automjet preferohet mosha mbi 25-vjeç paga në nivelet e tregut (ndihmon shoferin në ngarkim/shkarkim të furnizimeve) të interesuarit të dërgojnë cv-të e tyre në adresën e email-it: eshqypi@era.al ose të paraqiten pranë zyrave qëndrore...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shofer tirane

Shofer tirane dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane