Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

shitese

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 1121 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohet shitese

Ad

Gjergji H Tekstil

-
Tiranë, Shqipëri
Prive luxury men store eshte butiku ne zemer te bllokut i dedikuar meshkujve. markat e lluksit si billionaire, dolce gabbana, armani, valentino, balmain, alexander mcqueen dhe shume te tjera jane pjese e ketij butiku me...

Kerkojme shitese per ne dyqan veshjesh+atlete per femra me ekpserience pune.xhamllik 40m nga sheshi. - e re

Tiranë, Shqipëri
Pune 8 ore ne dite 2 dite pushim ne muaj sigurimet e paguara orari punes 09⁰⁰-17⁰⁰ ose 11:30-19:30 per me teper mund te na kontaktoni ne whats app ose te paraqiteni ne dyqan. afati i fundit i aplikimit: 07/12/2021 17:46

Menaxher/e, zëvendës menaxher/e (2), arketare (5), sektoriste (6), shitës/depoist (2), (tophane) - e re

Albi Shopping

-
Prishtinë, Kosovë
"albi shopping" pjese e albi group me kenaqsi njofton per hapjen e pikes me te re ne lagjen tophane ne prishtine dhe vaz hdon rekrutimin per te plotesuar vendet e lira te punes per pozitat si ne vijim: menaxher/e - 1 pozite zevendes menaxher/e - 2 pozita arketare - 5 pozita sektoriste - 6 pozita shites/depoist - 2 pozita vendi i punes: al...

Menaxher/e, zëvendës menaxher/e (2), arketare (5), sektoriste (6), shitës/depoist fushë kosovë (lagjja eliza) - e re

Albi Shopping

-
Prishtinë, Kosovë
"albi shopping" pjese e albi group me kenaqsi njofton per hapjen e pikes me te re ne lagjen eliza ne fushe kosove dhe vazhdon rekrutimin per te plotesuar vendet e lira te punes per pozitat si ne vijim: menaxher/e - 1 pozite zevendes menaxher/e - 2 pozita arketare - 5 pozita sektoriste - 6 pozita shites/depoist - 2 pozita vendi i punes: al...

Distributor dhe agjent të shitjes - e re

Non Disclosed Client

-
Prishtinë, Kosovë
This job advertisement is not inteneded for kosovajob, therefore it is published on behalf of a client. ky konkurs nuk është thirrje punësimi nga kosovajob, por është i publikuar në emër të njërit nga klientët e kosovajob. kosovajob për klientin hap vend të lirë pune për: distributor dhe agjent të shitjes detyrat promovimi i mallit dhe sh...

Agjente e patundshmërive (f) - e re

Tafingo

-
Prishtinë, Kosovë
Agjente e patundshmërive (f) jemi në kërkim të kandidatëve ambicioz për pozitën real estate agent ne prishtine përgjegjësitë: të del në teren dhe të siguroj oferta të pronave për shitje ose qira si shtëpi, banesa, objekte afariste dhe toka. të bëjë negocimin dhe përgatitjen e dokumentacionit për realizimin e shitjes ose qira dhënies. të k...

Agjent i shtijes - e re

UNITED BRANDS L.L.C/Evergreen Tea

-
Prishtinë, Kosovë
Detyrat dhe pergjegjesitë : të krijojë dhe ekzekutoj porositë tek klientët ekzistues dhe identifikoj klientë të rinj,, të ketë iniciative, të bashkëpunojë dhe shkëmbej informacione të vazhdueshme me menaxher. të interesuarit duhet të plotësojnë kushtet si më poshtë: të ketë aftësi të mira organizative, koordinimi, komunikimi, si dhe aftës...

Shitese vende pune - rrjeti i dyqaneve cliché (bizhu dhe aksesore mode) kërkon të punësojë - e re

Shqipëri
Vende pune - rrjeti i dyqaneve cliché (bizhu dhe aksesore mode) kërkon të punësojë te interesuarat te jene mbi 20 vjeç. turni i: 08:00 - 15:00. turni ii: 14:45 - 21:30. nese jeni te afte, punetore, me vetebesim e vullnet dergoni cv ne: clicheshopalbania@gmail. disponibilitet per te dyja turnet. per interviste paraqituni nga ora 10:00 – 14...

Shitese njoftime pune - dyqan celularesh infomobil kërkon të punësojë - e re

Shqipëri
Njoftime pune - dyqan celularesh infomobil kërkon të punësojë e kenaqshme te interesuarit te kontaktojne me sms ne whatsapp tek shallvaret 0673007022 e kenaqshme te interesuarit te kontaktojne me sms ne whatsapp

Shitese njoftime pune - kerkojme te punesojme - e re

Tiranë, Shqipëri
Njoftime pune - kerkojme te punesojme me eksperience pune ne shitje online 22-30 vjec personi duhet te jete : pa angazhime e kenaqshme te interesuarat te kontaktojne: tiranë 0696222555 me eksperience pune ne shitje online 22-30 vjec personi duhet te jete : pa angazhime e kenaqshme te interesuarat te kontaktojne:

Menaxher dage perde tirane - e re

Dage Perde

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi e mri i kompnanisë : dage perde t itulli i punës : m enaxher n umri i pozitave të s hpallura ; 1 vendi i pun ë s: p ika shitëse dage p erde , q endra t regtare “p restige h ome ” afati p ë r aplikim: 28.11.2021 - 10.12.2021 dage perde , eshtë themeluar në vitin 2001 e cila është marrë me shitjen e tekstilit, nga viti 2008 duke ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shitese

Shitese dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane