Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

shitese ne tirane

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 237 rezultate (Këshilla për kërkim)

Elbasan, ofrohet vend pune - e re

SPAR

-
Elbasan, Shqipëri
Njoftim pune spar albania është pjesë e balfin group dhe drejton rrjetin më të madh të shitjeve ushqimore me pakicë me të drejtën e eksluzivitetit të emrit “spar” . balkan finance investment group, balfin group , është një nga grupet investuese më të rëndësishme dhe më të suksesshme në rajonin e ballkanit perëndimor.gjeografikisht, grupi ...

Tirane, ofroj vend pune shitese - e re

Shkelzen14

-
Tiranë, Shqipëri
Tirane, ofroj pozicion pune shitese kancelarie. kancelari blu office kerkon te punesoje shitese kancelarie. kandidatja kerkohet te jete e komunikueshme dhe te dije te perdore programet kompjuterike si: microsoft office, power point, exel, si dhe lundrimin ne internet. dyqani ndodhet ne rr. siri kodra, prane rruges se dibres, tirane. nr. k...

Tirane, ofrohet vend pune shitese ne kancelari (orar part dhe full time). - e re

Almarstaff

-
Tiranë, Shqipëri
Kancelari në tiranë (afer qendres), kërkon: - shitëse orar me turne 09:00-13:00 dhe 13:00-20:30 pra 1 javë i pari me 4 ore dhe 1 javë i dyti me 7,5 ore. e diel pushim. paga 30.000 lekë per aplikime kontaktoni ne nr: 069 361 961 7

Tirane, ofrohet vend pune shitese - e re

Maximum.Menstore

-
Tiranë, Shqipëri
Maximum menstore i hapur rishtazi ne zonen e unazes se re, astir, kerkon te punesoje nje vajze ne pozicionin shitese. pozicioni kerkon impenjim me kohe te plote, me pushim dreke dhe nje dite pushim ne jave. aplikohen bonuse pervec pageses se rregullt me sigurime. cel. : +355692776359

📄 🐠 noel fish kerkon te punesoje shitese peshku, kuzhinier, ndihmes kuzhinier, zgarist dhe kasiere - e re

Tiranë, Shqipëri
🐠 noel fish kerkon te punesoje: shitese peshku kuzhinier ndihmes kuzhinier zgarist kasiere ⏩kerkohet: 👉 te jene etike gjate punes 😊 te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese 📌 kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune ⏩ofrohet: 💰 page e kenaqshme ⚡ kushte te mira pune. 📍adresa: 21 dhjetori , tirane, alban...

Tirane, ofroj vend pune shitese adidas outlet oxhaku - e re

BALKAN SPORT

-
Tiranë, Shqipëri
Hr@balkansport.al + apliko

Tirane, kerkohet shitese per dyqan kafshesh - e re

eglaaaa

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet shitese per dyqan kafshesh. (edhe pa eksperience) paga e kenaqshme plus bonus per shitje. tel 0692290008 cel. : 0692290008

Tirane, ofroj vend pune shitese - e re

Jetmir.

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet shitese me eksperience! orari 8:30 - 15:30 e diella pushim paga 30000all cel. : +355685625258

Tirane, kompania internetit abnet ofron vende pune shitese - e re

ABnet

-
Tiranë, Shqipëri
Kompani e internetit abnet kerkon te punesoje punonjese (f) me ose pa eksperienc pune turni ii, orari punes 14:30 me 21:00 adresa: mezez rruga qe iken per 'top channel' cel: 0695623686

Tirane, ofrohet vend pune shitese - e re

Gentian 1.

-
Tiranë, Shqipëri
Samina cosmetic kerkon te punesoje dy shitese ne dyqan per produkte kozmetike brenda ne qender biznesi big market orari 7:30 me 15:30 dhe orari tjeter 15:30-21:30 paga 35000 mije lek te rinj per secilen . nr kontakt : 0695759143

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shitese ne tirane

Shitese ne tirane dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane