Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

shitese ne tirane

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 251 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune shitese - e re

Teliti Sport

-
Tiranë, Shqipëri
Teliti sport shpk ofron vende pune: - shitese kerkojme nje vajze deri ne moshen 35 vjece. ofrohen kushte dhe ambiente bashkekohore si dhe page shume e kenaqshme. per cdo informacion lutemi te kontaktoni 0692060215. faleminderit. e-mail : financatelitisport@yahoo.com + apliko

Tirane, kerkohet shitese - e re

Idi Leka

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet shitese! paga e kënaqëshme! cel. : +355693191210

Zdrava 07 kerkon te punesoje shitese - e re

Tiranë, Shqipëri
Zdrava 07 kerkon te punesoje shitese. 👉🏻kerkohet: ✅kane perparesi aplikimet me eksperienca te meparshme pune ✅te jete e sjellshme dhe e komunikueshme.aftesia e mire ne shitje ju jep perparesi ✅paraqitja estetike, korrektesa dhe etika ne pune perben avantazh. ✅ kandidatet me aftesi te mira ne shitje kane perparesi. ✅kane perparesi ata qe...

Vend i lire pune per shitese - e re

Tiranë, Shqipëri
♦kerkohet te punesohet shitese 👉🏻kritere: ✅kane perparesi aplikimet me eksperienca te meparshme pune ✅te jete e sjellshme dhe e komunikueshme. aftesia e mire ne shitje ju jep perparesi ✅paraqitja estetike, korrektesia dhe etika ne pune perbejne avantazh ✅kandidatet me aftesi te mira ne shitje kane perparesi ✅kane perparesi ata qe banojn...

Tirane, ofrohet vend pune prezantuese e produktit. - e re

DONFerdinando

-
Tiranë, Shqipëri
Albflower është rrjeti më i madh i furnizimit me bime natyrale në shqipëri, me një numër të madh dyqanesh në tiranë dhe rrethe. albflower, gjithmonë është në kërkim të një stafi optimist në dyqanet e tyre. 1/pozicioni vakant: shitëse, prezantuese e produktit në dyqan lulesh,teg,qtu,si dhe ne qendra bisnesi ne tirane,do te kete pagese te p...

Tirane, ofrohet vend pune shitese - e re

Cilek Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Cilek – historia jone sot eshte e shkruar ne 5 kontinente dhe 71 shtete. kemi arritur te krijojme nje market e forte duke krijuar produkte funksionale, shume te sigurta dhe raportin me te mire cmim/cilesi duke ndihmuar shume nga klientet tane ne mbare globin te realizojne endrat e tyre. cilek albania kerkon te punesoje prezantuese produkt...

Vend i lire pune per shitese - e re

Tiranë, Shqipëri
♦ kerkohet te punesohet shitese 👉🏻 kritere: ✅kane perparesi aplikimet me eksperienca te meparshme pune ✅te jete e sjellshme dhe e komunikueshme. aftesia e mire ne shitje ju jep perparesi ✅paraqitja estetike, korrektesia dhe etika ne pune perbejne avantazh ✅kandidatet me aftesi te mira ne shitje kane perparesi ✅kane perparesi ata qe bano...

Tirane, ofroj vend pune shitese ne pasticeri - e re

Mon Cheri Punesim

-
Tiranë, Shqipëri
Pasticeri/furre buke papa’s kërkon të punësojë shitese kontratë pune te rregullt program trajnimi profesional pagesë konkurruese bonuse në varësi të performances kushte te mira pune rritje e përfitimeve sipas vjetërsisë në punë detyrat kryesore të jetë në moshën 30-50 vjec. të ketë përfunduar shkollën e mesme ose nivele më të larta. përbë...

Tirane, kerkohet shitese - e re

TSTS Group Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Tsts group shpk ka hapur dyqanin e saj prane kompleksit deliorgji per produktet dhe pjeset e barkave ne stilin e boat-bar dhe kerkon te punesoje nje shitese. preferohet te dije anglisht ose italisht dhe te kete eksperience te meparshme ne sektorin e shitjes. te interesuarit te dergojne cv ne adresen e email-it info@tstsgroup.com , ose te ...

Kmy kerkon: shitese, kasiere, sistemuese, kasap, punetor/e fabrike, menaxhere, magazinier, sekretare, ekonomiste (tirane... - e re

KMY

-
Tiranë, Shqipëri
Klikoni mbi njoftimin qe ju intereson dhe aplikoni. kmy myslym shyri ofron vend pune shitese ne banak kmy perball ing. ndertimit ofron vend pune shitese ne banak kmy kamez ofron vend pune kasiere / sistemuese kmy, yzberisht ofron vend pune kasap kmy tregu elektrik ofron vend pune kasap ne supermarket kmy perball ing. ndertimit ofron vend ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shitese ne tirane

Shitese ne tirane dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane