Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

sanitare

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 847 rezultate (Këshilla për kërkim)

Sanitare njoftime pune - piceri dhe fast food amr kërkon të punësojë - e re

Tiranë, Shqipëri
Njoftime pune - piceri dhe fast food amr kërkon të punësojë nen 40 vjec 7 ore pune ne dite e kenaqshme + e diela pushim kushte shume te mira pune rruga myslym shyri tiranë 0682081715 nen 40 vjec 7 ore pune ne dite e kenaqshme + e diela pushim kushte shume te mira pune

Staf njoftime pune - restorant piceri "tirona" kerkon: * shef kuzhine. * kuzhinier. * ndihmes kuzhinier/e. * picier. * r... - e re

Shqipëri
Njoftime pune - restorant piceri "tirona" kerkon: * shef kuzhine. * kuzhinier. * ndihmes kuzhinier/e. * picier. * recepsioniste. * motorrista. * punonjese ne paketim. * sanitare kërkon të punësojë pune afat gjate kompania jone ofron pagat me te larta ne treg dhe kushte shume te mira ofrohet pune afat gjate adresa 1: prane selvise, ne hyrj...

Sanitare njoftime pune - izzy living (bllok) kërkon të punësojë - e re

Shqipëri
Njoftime pune - izzy living (bllok) kërkon të punësojë turni i. orari punes 07:00 - 15:00. ofrohen kushte te mira pune si dhe nje dite gjate javes pushim ofrohen paga dhe kushte shume te mira pune bllok. te interesuarat te kontaktojne ne numrin 0688044506 turni i. orari punes 07:00 - 15:00. ofrohen kushte te mira pune si dhe nje dite gjat...

Staf njoftime pune - restorant new king house kerkon: * sanitare. * sallatiere. * ndihmes kuzhinier/e. * kamarier/e. * n... - e re

Shqipëri
Njoftime pune - restorant new king house kerkon: * sanitare. * sallatiere. * ndihmes kuzhinier/e. * kamarier/e. * ndihmes kamarier/e. * picier. * ndihmes/e transport i siguruar nga kompania ofrohen paga te larta prane casa italia 0692236789 transport i siguruar nga kompania ofrohen paga te larta

Sanitare njoftime pune - hotel areela kërkon të punësojë - e re

Shqipëri
Njoftime pune - hotel areela kërkon të punësojë te jete e pergjegjshme dhe korrekte ne pune. pune afat gjate. kompania jone ofron kushte shume te mira pune ofrohet pagese shume e mire rr. "barrikadave" 0682000582 te jete e pergjegjshme dhe korrekte ne pune. pune afat gjate. kompania jone ofron kushte shume te mira pune ofrohet pagese shum...

Tirane, ofrohet vend pune sanitare intersport toptan - e re

BALKAN SPORT

-
Tiranë, Shqipëri
Hr@balkansport.al + apliko

Tirane, ofrohet vend pune sanitare - e re

BALKAN SPORT

-
Tiranë, Shqipëri
Hr@balkansport.al + apliko

Kerkohet sanitare per bar restorant, perballe toptanit, paga e kenaqshme. - e re

ADA

-
Shqipëri
Kerkohet sanitare per bar restorant, perballe toptanit, paga e kenaqshme. kriteret: ✅te jete me eksperience te mepareshme pune ne pastrim. ✅te jete korrekte dhe e pergjegjshme ne pune. ✅te jete e perkushtuar dhe e perpikte. ofrohet: ✅ambjent komod pune. ✅punohet nga e hena ne te shtune 06:30-14:30 ✅paga e kenaqshme ne varesi te kandidates...

Staf njoftime pune - restorant new king house kerkon: * sanitare. * sallatiere. * ndihmes kuzhinier/e. * kamarier/e. * n... - e re

Shqipëri
Njoftime pune - restorant new king house kerkon: * sanitare. * sallatiere. * ndihmes kuzhinier/e. * kamarier/e. * ndihmes kamarier/e. * picier. * ndihmes/e transport i siguruar nga kompania ofrohen paga te larta prane casa italia 0692236789 transport i siguruar nga kompania ofrohen paga te larta

Sanitare njoftime pune - hotel areela kërkon të punësojë - e re

Shqipëri
Njoftime pune - hotel areela kërkon të punësojë te jete e pergjegjshme dhe korrekte ne pune. pune afat gjate. kompania jone ofron kushte shume te mira pune ofrohet pagese shume e mire rr. "barrikadave" 0682000582 te jete e pergjegjshme dhe korrekte ne pune. pune afat gjate. kompania jone ofron kushte shume te mira pune ofrohet pagese shum...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - sanitare

Sanitare dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane