Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

sanitare

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 492 rezultate (Këshilla për kërkim)

Amo sushi, kerkon te punesoje staf restoranti.

Ad

AMO SUSHI

-
Tiranë, Shqipëri
Amo sushi, restorant i ri që inagurohet së shpejti me adresë në bulevardin "deshmorët e kombit", kullat binjake, kërkon të punesoje: kerkohen kamarier/e kërkesat për këtë pozicione janë: 1.të jetë mbi moshën 18 vjec. 2...

Kerkohet staff - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet kamarier/e banakier/e sanitare paga e kenaqshme dhe siguracionet e paguara. per me teper kontaktoni ne nr afati i fundit i aplikimit: 01/05/2021 13:59

Qerret, kerkohet - e re

Bar restorant hotel ne qerret kerkon staf. - kamarier restoranti - barist - ndihmes kuzhinier - sanitare restorant\hotel - kuzhinier - te kene experienca te meparshme - gjuha e huaj perben avantazh - te kete aftesi shume te mira komunikimi ofrohet: - paga e kenaqshme - ambjent komod pune - transport\akomodim te interesuarit te dergojne cv...

Tirane, ofroj vend pune sanitare - e re

DuaPizza

-
Tiranë, Shqipëri
Duapizza, ofron vende pune për sanitare : kërkesat për këtë pozicione janë: 1.të jetë nga mosha 35 deri 48 vjec. 2.të ketë eksperiencë pune. 3.të ketë aftësi të mira komunikuese . 4.të jetë i përkushtuar në punë dhe të ketë vetëbesim. kanditatit i ofrohet : 1. pagë e kënaqshme 2. kontratë e rregullt pune 3. sigurime shoqërore dhe shëndetë...

Le bon kerkon te zgjeroje staf - e re

Durrës, Shqipëri
Le bon kerkon te punesoje : -vajza sherbimi ne banak -vajza sherbimi ne banak (part-time) -banakierbanakiere -kuzhniere -ndihmes kuzhunier -sanitare mendon se je personi i duhur per keto pozicione? apliko duke derguar nje email ne: [email protected] ose kontaktoni ne nr tone te tel. afati i fundit i aplikimit: 17/05/2021 18:51

View coffe and bistro kerkon staf - e re

Tiranë, Shqipëri
View coffe and bistro kerkon staf -kamarier/e -sanitare 🔹 kriteret e punes per kandidatet : - te kene eksperience te meparshme pune. - te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - te jene pozitive dhe te qeshur. - te jene te gatshem te punojne me turne. ⚫ofrohen : ✔️ kushte te mira pune. 💵 pagese e kenaqshme. 📍adresa : bulevardi zogu...

View coffe and bistro kerkon staf - e re

Tiranë, Shqipëri
View coffe and bistro kerkon staf -kamarier/e -sanitare 🔹 kriteret e punes per kandidatet : - te kene eksperience te meparshme pune. - te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - te jene pozitive dhe te qeshur. - te jene te gatshem te punojne me turne. ⚫ofrohen : ✔️ kushte te mira pune. 💵 pagese e kenaqshme. adresa : bulevardi zogu i...

Le bon kerkon te zgjeroje staf - e re

Tiranë, Shqipëri
Le bon kerkon te punesoje : -vajza sherbimi ne banak -vajza sherbimi ne banak (part-time) -banakierbanakiere -kuzhniere -ndihmes kuzhunier -sanitare mendon se je personi i duhur per keto pozicione? apliko duke derguar nje email ne: lebontirana@gmail.com ose kontaktoni ne nr tone te tel. afati i fundit i aplikimit: 17/05/2021 18:51

Oferta pune - e re

Himarë, Shqipëri
Oferta pune kerkohen sanitare per hotel ne drimadh me / pa eksperience kerkohen recepsioniste per hotel ne drimadh me ekperience minimumi 3 muaj paga mjaft e mire , kushte shume te mira pune perpos pages perfshihen: -akomodim -ushqim / pije per kontakt ju lutem kontaktoni ne emailin info.selectum.7@gmail.com afati i fundit i aplikimit: 10...

Tirane, kerkohet kamarier/e bari & sanitare - e re

Amario hoxha

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkohet kamarier/e bari dhe sanitare pagë e kënaqshme dhe kushte shumë të mira pune na kontaktoni cel. : 0683033200

Specialist teknik i produktit / technical product specialist (3) - e re

BAU Market

-
Prishtinë, Kosovë
Bau market është kompani lider i shitjes me shumicë dhe pakicë të materialeve në industrinë e ndërtimit, materialeve sanitare dhe shtëpiake. titull i: bau market shpall konkurs për 3 vende të lira pune:“specialist teknik i produktit / technical product specialist (tps)” pozita 1 specialist teknik i produktit / technical product specialist...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - sanitare

Sanitare dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane