Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

saldator

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 65 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ofrohen vende pune / saldator, ndihmes-saldator , punetor krahu - e re

Tiranë, Shqipëri
Kompania "rian construction", e specializuar ne fushen e konstruksioneve dhe rrethimeve metalike ofron keto vende pune ! saldator ndihmes-saldator punetor krahu. kontakt + +

Saldator, specialist reklamash, montator - e re

Tiranë, Shqipëri
"gama reklam" kerkon te punesoje punonjes ne profesionin e meposhtem : 1. specialist reklamash " per prodhimin e germave 3d " 2. saldator 3. montator 4. puntor adezivi fabrika "gama reklam" ofron sherbimet e meposhtme: germa 3d, printime ne adeziv baner dhe leter, printime ne kanavac dhe leter murale, tabela me ndricim, tabela elektronike...

Tirane, ofroj vend pune saldator dhe ndihmes - e re

rianconstruction

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania "rian construction", e specializuar në fushën e konstruksioneve dhe rrethimeve metalike ofron këto vende pune ! saldator ndihmës-saldator punetor krahu. kontakt +355 69 865 8593 +355 69 897 1508

Saldator metal dekor kërkon të punësojë - e re

Tiranë, Shqipëri
Metal dekor kërkon të punësojë - ndihmes saldator. me eksperience pune. mosha deri 40 vjeç. orari punes 08:00 - 16:00. e diela pushim e kenaqshme + sigurime tirane-kashar, yzberisht, rr. "gani toptani", ndertasa nr 2 0686001010 - ndihmes saldator. me eksperience pune. mosha deri 40 vjeç. orari punes 08:00 - 16:00. e diela pushim e kenaqsh...

Tirane, ofroj vend pune saldator - e re

MXh.

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet saldator ne qytetin e tiranes detyrat dhe pergjegjesite: te realizoje me perpikmeri detyrat qe i ngarkohen te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes te jete bashkepunues ne punen ne grup te jete fleksibel ne orar preferohet te kete eksperience pune kontakt: email: m.nuriu@hotmail.com cel: 0696002503 + apliko

Kerkoj saldator me eksperience (mig mag) - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkoj saldator me eksperience (mig mag) eksperienca minimale: 5 vite mosha: me pak se 40 vjec adresa: misto mame tirane paga shume e mire. saldatori duhet te jete i afte te zbatoj vizatimet e prodhimit. afati i fundit i aplikimit: 15/05/2021 10:06

Ofrohen vende pune per saldator dhe ndihmes-saldator. - e re

Tiranë, Shqipëri
Kompania "rian construction" ofron vende pune per saldator dhe ndihmes-saldator. paga e kenaqshme. kontakt : + afati i fundit i aplikimit: 20/12/2021 23:08

Ofroj vend pune saldator - e re

Tiranë, Shqipëri
Kompania laser project shpk me adrese ne autostraden durres - tirane km 6, me aktivitet kryesor perpunimin e llamarinave, metaleve per tregun vendas dhe te huaj ofron vend pune saldator dhe operator ne makinerine metalkthyese (piegator), te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit 0694093701 dhe adresen e emailit financa.laserproject...

Saldator rian construction kërkon të punësojë - e re

Tiranë, Shqipëri
Rian construction kërkon të punësojë me eksperience pune. mosha 18-50 vjec. paga e kenaqeshme tiranë 0698658593 me eksperience pune. mosha 18-50 vjec. paga e kenaqeshme

Durres, ofroj vend pune saldator - e re

Laser Project Shpk

-
Durrës, Shqipëri
Kompania laser project shpk me adrese ne autostraden durres - tirane km 6, me aktivitet kryesor perpunimin e llamarinave, metaleve per tregun vendas dhe te huaj ofron vend pune saldator dhe operator ne makinerine metalkthyese (piegator), te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit 0694093701 dhe adresen e emailit financa.laserproject...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - saldator

Saldator dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane