Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

recepsioniste ne tirane

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 26 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune recepsioniste - e re

Idex

-
Tiranë, Shqipëri
“ideal expres ” kërkon të punësojë individë energjikë, të motivuar, me potencial dhe integritet të lartë. vend i hapur pune për: recepsioniste kualifikimet që duhet të plotësojë kandidati: të ketë eksperiencë pune si recepsionist/e. të ketë përfunduar arsimin e mesëm ose në vazhdimësi të arsimit të lartë. të ketë njohuri të gjuhëve të hua...

Tirane, ofroj vend pune recepsioniste - e re

The Headhunter Group

-
Tiranë, Shqipëri
Job good! life good! the headhunter ltd është një kompani inovative në përzgjedhjen e stafit dhe rekrutimit që operon në shqipëri, kosovë, mal i zi, maqedoni, bosnje dhe hercegovinë, greqi, qipro, serbi dhe shtetet e bashkuara. ne ofrojmë mentalitetin më të ri në industrinë e personelit dhe biznesi ynë fokusohet kryesisht të kandidatët dh...

Tirane, vende pune recepsioniste

Proper Pizza Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Ofrojme vend pune: recepsioniste kualifikimet dhe kërkesat 1. të ketë mbi 1 vit eksperience pune si recepsioniste pritje telefonatash 2. të ketë përfunduar arsimin e mesëm 3. të ketë njohuri shumë të mira të një ose më shumë se një gjuhe të huaj. 4. të jetë fleksibël me oraret e punës. 5. të jetë e komunikueshëm, e përgjëgjshëm. ofrojme; ...

Tirane, ofroj vend pune recepsioniste

Physio Health Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Physio health albania me vendndodhje në bllok, shpall pozicion të lirë pune : recepsioniste kandidatja duhet të plotësojë kriteret e mëposhtme: -të ketë përfunduar arsimin e lartë -të ketë njohuri të gjuhëve të huaja, kryesisht anglisht dhe italisht -të jetë e komunikueshme -eksperiencat e mëparshme do të përbënin avantazh orari i punës: ...

Tirane, ofroj vend pune recepsioniste

BLACK DIAMOND HOTEL

-
Tiranë, Shqipëri
Black diamond hotel me vendodhje tek selvia tirane, kerkon te punesoje staf per hotel me 4 yje. hoteli disponon 31 dhoma, 2 suita ,lobby bar, tarrce lounge bar, salle konferencash, pishin + xhakuzi, palester fitnes, spa center, parking. vend vakant pune recepsioniste • te kete aftesi shume te mira kominikimi • te kete njohuri shume te mir...

Tirane, ofroj vend pune recepsioniste

Event & Production

-
Tiranë, Shqipëri
Event & production kerkon te punesoj nje recepsioniste. te interesuarat te dergojne cv ne adresen : event_production_albania@gmail.com cv te jete e shoqeruar edhe me fotografi. faleminderit! + apliko

Tirane, ofroj vend pune recepioniste

Salt Rest

-
Tiranë, Shqipëri
Salt restaurant shpall pozicione të lira pune : recepsioniste kandidati duhet të plotësoje karakteristikat e mëposhtme: minimalisht 1 vit pervojë pune si recepsioniste; aftësi të mira komunikimi; i vëmendshëm ndaj detajeve; njohuri shumë të mira të gjuhës angleze; disponueshmëria për të punuar në turne të ndryshme, duke përfshirë edhe fun...

Tirane, ofroj vend pune recepsioniste

Poliklinika Dermolife

-
Tiranë, Shqipëri
Dermolife në kuadër tē zgjerimit të aktivitetit të saj kërkon të punësojë një recepsioniste(femer) . në këtë pozicion, ju do të jeni përgjegjës për sjelljen dhe menaxhimin e klientëve, menaxhimin e rezervimeve dhe anullimeve në mënyrën më efektive dhe detyra të tjera të cilat do të trajtohen si më poshtë. detyrat: * realizon në mënyrën e ...

Tirane, ofroj vend pune recepsionist

Infinity Investment sh.a

-
Tiranë, Shqipëri
Pozicioni i lire i punes : recepsionist orari punes: 8 ore vendndodhja e punes: tirane lloji i punes : me kohe te plote koha a aplikimit : 05/03/2021 – 20/03/2021 kompania infinity investment kerkon qe te punesoje recepsionist/e per ambjentet e saj te biznesit. kriteret e punes; - eksperience e meparshme si recepsioniste min 2 vjet - te j...

Tirane, ofroj vend pune krye recepsionist

Infinity Investment sh.a

-
Tiranë, Shqipëri
Pozicioni i lire i punes : krye recepsionist orari punes: 8 ore vendndodhja e punes: tirane lloji i punes : me kohe te plote koha a aplikimit : 05/03/2021 – 20/03/2021 kompania infinity investment kerkon qe te punesoje krye-recepsionist/e per ambjentet e saj te biznesit. kriteret e punes; - eksperience e meparshme si krye-recepsioniste mi...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - recepsioniste ne tirane

Recepsioniste ne tirane dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane