Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

punesim ne itali

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 114 rezultate (Këshilla për kërkim)

Durres, ofroj vend pune shofer kamioni

Ad

MF SHQIPERIA

-
Durrës, Shqipëri
Ofroj një punë si shofer kamioni kriteret: - të posedojë leje drejtimi të kategorisë ce - zotëroni një cap - 2400 € durrës – itali të gjithë të interesuarit të kontaktojnë në +39 3405533712. offro un lavoro come camion...

📄 si cerca personale da inserire in italia - e re

Tiranë, Shqipëri
⏩si ricerca personale per lavoro in italia mansioni operaio fabbrica che tratta montaggio barche. 🏠 sistemazione in hotel 🔝📚 conoscenza base lingua italiana e manualità attrezzezzi di lavoro. 📲📞 per maggiori informazioni, contattaci al nostro numero di telefono su whatsapp! ben arrivato! ⏩ kërkojmë personel për punë në detyra të punë...

Kerkohen rrobaqepese per ne itali, puglia, 800 euro, te gjitha te perfshira. - e re

Imp

-
Shqipëri
Kerkohen rrobaqepese per ne itali, puglia, 800 euro, te gjitha te perfshira. kriteret: te jene persona te rregullt dhe serioze. te jene etike dhe profesional. te kene eksperience te mepareshme pune ne kete profil te jene te pergjegjshem dhe te perpikte ofrohet: paga starton nga 800 euro punohet 8 ore ne dite akomodim + ushqim te perfshira...

Tirane, ofrohet vend pune analist software - e re

ARMUNDIA FACTORY

-
Tiranë, Shqipëri
Armundia factory eshte nje software house e kontrolluar nga armundia group , nje kompani italiane me seli ne rome. stafi i armundia group ka nje eksperience 25 vjecare mbi implementimin e software per bankat, financen dhe siguracionet. gjate viteve armundia group ka krijuar nje eksperience te rendesishme ne lidhje me sherbimet bpo, dataqu...

Vlore, ofrohet vend pune inxhiniere elektronike - e re

Innotek shpk

-
Vlorë, Shqipëri
Kompania innotek - atlantia group kërkon inxhinierë elektronikë dhe automatizimi për t'u bere pjesë e stafit te tyre ne pozicionin, inxhinier të automatizimit industrial. kërkojmë inxhinierë elektronikë, elektrikë dhe automatizimi për t'u bere pjese në stafin e projektimit të sistemeve automatike industriale. kompania jonë operon ndërkomb...

Shoqëria cerberus pjese e grupit atlantia kërkon kontabilistë ekspertë - e re

Cerberus shpk

-
Shqipëri
Shoqëria cerberus pjese e grupit atlantia kërkon kontabilistë ekspertë për t'u bere pjesë e stafit te tij. ne jemi në kërkim të ekspertëve kontabël për t'u përfshirë në stafin tonë të përpunimit të të dhënave të kontabilitetit. kompania jonë operon ndërkombëtarisht dhe kryesisht në itali në fushën e konsulencës së biznesit, kontabilitet d...

Tirane, ofroj vend pune suport backoffice - e re

AT CONSULTING shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet kandidat per nje aktivitet suporti logjistike (backoffice). aktiviteti konsiston ne nje startup per kompanine ne itali. gjithashtu ofrohet trajnim per muajin e pare (i paguar) dhe me pas puna zhvillohet ne smartworking. puna konsiston ne: vleresimin, krijimin e dhe optimizimin e ruteve te driver, te monitoroj mbarevajtjen e dorez...

Tirane, ofrohet vend pune analist software

ARMUNDIA FACTORY

-
Tiranë, Shqipëri
Armundia factory eshte nje software house e kontrolluar nga armundia group , nje kompani italiane me seli ne rome. stafi i armundia group ka nje eksperience 25 vjecare mbi implementimin e software per bankat, financen dhe siguracionet. gjate viteve armundia group ka krijuar nje eksperience te rendesishme ne lidhje me sherbimet bpo, dataqu...

Tirane, kerkohet retention per gjuhen italiane

Punesim&Rekrutim

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever agency nis rekrutimet per pozicionin account manager. nje mega kompani me filial qendror ne itali, e cila operon fuqishem edhe ne shqiperi dhe dominon sot tregun me pagesat me te mira, mundesite me te shkelqyera profesionale dhe kushtet e persosura te punes ofron nje mundesi ndryshe nga ato qe keni pare deri me sot! per te perfitu...

Tirane, kerkohet financiere

Punesim&Rekrutim

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever agency per nje klientin e saj, ka nisur rekrutimet per pozicionin financier. nje kompani me filial qendror ne itali, e cila operon fuqishem edhe ne shqiperi dhe dominon sot tregun me pagesat dhe mundesite profesionale qe u ofron bashkepunetoreve, ka shpallur 2 pozicione vakante si financier. ofrohet per te gjithe ata qe do te pune...

Mega kompani, mega mundesi, mega pagesa per agjent financiar, italisht

Punesim&Rekrutim

-
Shqipëri
Bclever agency nis rekrutimet per pozicionet agjent financiar. nje mega kompani me filial qendror ne itali, e cila operon fuqishem edhe ne shqiperi dhe dominon sot tregun me pagesat me te mira, mundesite me te shkelqyera profesionale dhe kushtet e persosura te punes ofron nje mundesi ndryshe nga ato qe keni pare deri me sot! per te perfit...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - punesim ne itali

Punesim ne itali dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane