Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

pune sociale

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 61 deri në 70 nga 452 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente për të lehtësuar punën tonë me fëmijët me autizëm të moshës 18 muajsh - 3 vjeç - e re

Ad

Albania ABA

-
Tiranë, Shqipëri
Qendra jonë kërkon një asistente për të lehtësuar punën tonë me fëmijët me autizëm të moshës 18 muajsh - 3 vjeç. preferohen të diplomuarit ose studente në shkenca sociale. të interesuarit të shprehin interes në emailin:...

Asistente administrative

Segafredo

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania klar sh.p.k. me ekskluzivitetin e brandit të mirënjohur të kafes segafredo për shqipërine, kërkon të punesojë një: asistente administrative detyrat • ndjek axhendën e drejtorit ekzekutiv të shoqërisë sipas udhëzimeve të tij. • lë takime dhe përcakton oraret e sakta për mbledhje dhe raporton për to. • përgatit dokumenta...

Tirane, ofroj vend pune menaxher shitjesh

IBS

-
Tiranë, Shqipëri
Menaxher shitjesh detyrat dhe përgjegjësitë : 1. të prezantojë dhe shesë produktet e kompanise klienteve të rinj dhe atyre ekzistues. 2. të arrijë objektivat mujore të përcaktuara nga kompania 3. të zbatojë politikat dhe procedurat e kompanisë. 4. të sigurjë mbarëvajtjen/auditojë proceset e faturimit, kontaktimit, apo proceseve të tjera q...

Video editor (70)

Ikonë Studio

-
Prishtinë, Kosovë
Ikonë studio është themeluar në vitin 2011 me qëllim në zhvillimin e kinematografisë dhe produksionit të reklamave të fokusuara në media sociale. duke qenë se jemi në zhvillim dhe zgjërim të hovshëm, me staf gjithëperfshirës, pozitivë dhe të zellshëm në punën që bëjmë, jemi në kërkim të personave me karakter të ngjashëm të punës. kualifik...

Social media trainer

Infinit Training Center

-
Prishtinë, Kosovë
Social media trainer infinit training center – ofron trainime të ndryshme në lëmin e it, marketingut dhe gjuhëve të huaja. qëllimi ynë kryesor është të ofrojmë trainme profesionale dedikuar gjithë komunitetit në kosovë dhe në veqanti të rinjëve. infinit training center është në kërkim të një personi profesional i cili do të trainoi grupe ...

Menaxher/e i/e marketingut

Sirius Wine

-
Prishtinë, Kosovë
Kualifikimet dhe aftësitë e përgjithshme që kërkohen nga kandidatët: të ketë diplomë universitare; e domosdoshme përvoja e punës 3 vjeçare në fusha të ngjashme; aftësi të mira komunikuese, në të shkruar dhe në të folur; të njohë gjuhën angleze; efikas në punë ekipore; aftësi për punë nën presion; vetëiniciativë profesionale ; patent shofe...

Tirane, ofroj vend pune operator/e luce -gas

Fastcall

-
Tiranë, Shqipëri
Fastcall cerca operatori per campagne luce e gas, premi e stipendi ai massimi del mercato, contratto di lavoro, assicurazione sociale, mensa interna, società storica e tra le più solide del mercato, possibilità per i più esperti di lavorare in modalità smart working. requisiti fondamentali: ottime conoscenze della lingua italiana • con o ...

Thirrje për aplikime

Thirrje për aplikim për organizatat që të zbatojnë prioritetet e projektit dhe të investojnë në përforcimin e zinxhirëve të përzgjedhur të vlerës sfondi që nga muaji nëntor i vitit 2020, caritas-i zviceran (cach) është duke zbatuar projektin "zhvillimi i qëndrueshëm dhe gjithëpërfshirës ekonomik rural" (sired), i financuar nga bashkëpunim...

Future home real estate po rekruton asistente zyre!

Tiranë, Shqipëri
Future home eshte kompania me e madhe shqipetare e ndermjetesimit te pronave! momentalisht, me 8 zyra ne tirane, e formuar nga nje grup me te rinj shume energjik dhe bashkepunues ofrojme sherbimin me te mire ne vend. ne jemi duke kerkuar asistente zyre!!! kualifikimet dhe aftesite qe duhet te keni: 1. te kete perfunduar arsimin e larte. 2...

Agjente shitjesh

Tiranë, Shqipëri
Pershkrimi usluga, nje nder kompanite e para dhe me te medha e fokusuar ne ndertim dhe manaxhim pronash ne shqiperi, kerkon te punesoje: agjent imobiliar -- pergjegjes per ofrimin e sherbimit superior ndaj klienteve duke sherbyer si kontakt kyc i kompanise me synim realizimin e shitjeve detyrat - ka kontakt te vazhdueshem me agjensite dhe...

Vlore, ofroj vend pune koordinator resorti

Balfin Real Estate

-
Vlorë, Shqipëri
Balkan finance investment group , balfin group, është një ndër grupet investuese më të rëndësishme dhe më të suksesshme në rajonin e ballkanit perëndimor. aktivitetet e grupit balfin përfshijnë zhvillimin dhe menaxhimin e pasurive të paluajtshme, tregtinë me pakicë, industrinë minerare, sistemin bankar, turizmin, energjinë, logjistikë, et...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - pune sociale

Pune sociale dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane