Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

pune sociale

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 51 deri në 60 nga 452 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente për të lehtësuar punën tonë me fëmijët me autizëm të moshës 18 muajsh - 3 vjeç - e re

Ad

Albania ABA

-
Tiranë, Shqipëri
Qendra jonë kërkon një asistente për të lehtësuar punën tonë me fëmijët me autizëm të moshës 18 muajsh - 3 vjeç. preferohen të diplomuarit ose studente në shkenca sociale. të interesuarit të shprehin interes në emailin:...

Tirane, kerkohet specialist i pr dhe komunikimit - e re

IkubINFO shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Me 27+ vjet pervoje biznesi te themeluesve dhe menaxhereve kryesore, ne ofrojme sherbime te inxhinierise softuerike ne shqiperi dhe ne tregun nderkombetar, duke bashkuar profesionistet me te mire, praktikat me te mira dhe nje perzgjedhje te zgjuar te teknologjive moderne. ekipi i 170+ zhvilluesve te certifikuar ne teknologjite moderne esh...

Vende të lira të punës – gjakovë, prishtinë dhe fushë kosovë - e re

Albina Dyla

-
Gjakovë, Kosovë
Kompania “albina dyla” me lokacionet e saj në gjakovë, prishtinë dhe fushë kosovë shpallë konkurs për pozita pune në këto departamente: departamenti i prodhimit; kontroller/e i/e produkteve të prodhuara; patronist/e përgjegjës/e i/e sektorit të rrobaqepësisë me makinë të qepjes; rrobaqepës/e me makinë të qepjes; përgjegjës/e për prerjen e...

Kompania “mon chéri” kerkon te punësojë menaxhere marketing - e re

Mon Cheri Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Menaxheri i marketingut ne kompanine mon chéri ka keto detyra dhe pergjegjesi: 1. koncepton, ndërton strategji marketingu si dhe pwrpilon buxhetin e marketingut për kompaninë. 2. harton, zhvillon dhe përpilon fushatat e reklamave. 3. kryen studime analiza tregu për produktet ekzistuese dhe planifikon hedhjen e ofertave të reja në treg. 4....

Customer support assistant (e-commerce) - e re

Gjirafa, Inc

-
Prishtinë, Kosovë
Customer support assistant (e-commerce) gjirafa, inc., është kompani amerikane, e themleuar në shba. gjirafa është platformë e përmbajtjes me video dhe studio të produksionit dhe kompani lidere e shitjes online; gjirafa udhëheq me shërbime të internetit offline në online në ballkan dhe diasporën shqiptare. gjirafa, inc., është kompania me...

Dizajner/e grafik - e re

xpuna

-
Prishtinë, Kosovë
Xpuna është kompani inovative me eksperiencë vendore dhe ndërkombëtare e specializuar në shërbime të rekrutimit dhe konsulencës në fushën e burimeve njerëzore, e cila përmes platformës xpuna.com synon të ndihmojë punëkërkuesit dhe punëdhënësit të arrijnë suksesin që meritojnë. xpuna është në kërkim të një dizajner/e grafik që ti bashkangj...

Ofroj pune 107

Prishtinë, Kosovë
Butiku idea ofron pune per 5 punetore/femra: 2 punetore ne butik me orar te plote 8 ore pune, 2 punetore ne butik me orar te shkurt 6 ore pune, 1 punetore per rrjete sociale orari i pa percaktuar pagesa behet sipas marrveshjes. adresa afer nen kalimit lagjja dardani ne prishtine.

Agjente marketingu

Durrës, Shqipëri
Kerkohet te punesohet : agjent marketingu: 1. mosha: 20 - 30 vjec. 2. arsimimi: i larte i detyruare 3. gjuh e huaj. e detyruare 4. te ket aftesi te mira komunikimi 5. te punoje ne grup 6. te dije te perdor kompjuterin dhe rrjetet sociale . te interesuarit te dergojne cv ne adresen: e-mail: [email protected] www.titans.al afati i fundit i ...

Video editor (70)

Ikonë Studio

-
Prishtinë, Kosovë
Ikonë studio është themeluar në vitin 2011 me qëllim në zhvillimin e kinematografisë dhe produksionit të reklamave të fokusuara në media sociale. duke qenë se jemi në zhvillim dhe zgjërim të hovshëm, me staf gjithëperfshirës, pozitivë dhe të zellshëm në punën që bëjmë, jemi në kërkim të personave me karakter të ngjashëm të punës. kualifik...

Social media manager

ONECOM

-
Prishtinë, Kosovë
Ntsh onecom kerkon nje social media manager kërkesat dhe aftësitë: referohet t`i ketë te përfunduara studimet bachelor. preferohet eksperience ne rrjetet sociale/marketing (menaxhim te faqeve). aftësi të mira të komunikimit verbal dhe të shkruar në gjuhën angleze. njohuri të hollësishme në platformat si facebook, instagram linked in etj. ...

Thirrje e hapur për mbështetje financiare të iniciativave sociale

Terre des hommes child relief

-
Prishtinë, Kosovë
Thirrje e hapur për mbështetje financiare të iniciativave sociale çfarë bëjmë ne terre des hommes kosova është një organizatë jofitimprurëse e cila operon në kosovë që nga viti 1999 në fushën e të drejtave të fëmijëve dhe mbrojtjes së fëmijëve, duke udhëhequr krijimin dhe forcimin e një sistemi kombëtar të mbrojtjes së fëmijëve në ndërhyr...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - pune sociale

Pune sociale dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane