Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

pune sociale

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 41 deri në 50 nga 452 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente për të lehtësuar punën tonë me fëmijët me autizëm të moshës 18 muajsh - 3 vjeç - e re

Ad

Albania ABA

-
Tiranë, Shqipëri
Qendra jonë kërkon një asistente për të lehtësuar punën tonë me fëmijët me autizëm të moshës 18 muajsh - 3 vjeç. preferohen të diplomuarit ose studente në shkenca sociale. të interesuarit të shprehin interes në emailin:...

Tirana bank shpall vend te lire pune. - e re

Tiranë, Shqipëri
🔗tirana bank shpall vend te lire pune. përkufizimi i pozicionit: kryespecialisti i rekrutimit të talenteve dhe menaxhimit të performancës do të jetë përgjegjës për mbajtjen e marrëdhënieve me të gjithë bashkëpunëtorët duke i suportuar në detyra të ndryshme si krijimi i përshkrimeve të punës, hartimi, vlerësimi, selektimi/rekrutimi, zhvil...

Vende të lira të punës - gjakovë, prishtinë dhe fushë kosovë - e re

Albina Dyla

-
Gjakovë, Kosovë
Kompania “albina dyla” me lokacionet e saj në gjakovë, prishtinë dhe fushë kosovë shpallë konkurs për pozita pune në këto departamente: departamenti i prodhimit; kontroller/e i/e produkteve të prodhuara; patronist/e përgjegjës/e i/e sektorit të rrobaqepësisë me makinë të qepjes; rrobaqepës/e me makinë të qepjes; përgjegjës/e për prerjen e...

Tirane, kerkohet specialist i pr dhe komunikimit - e re

IkubINFO shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Me 27+ vjet pervoje biznesi te themeluesve dhe menaxhereve kryesore, ne ofrojme sherbime te inxhinierise softuerike ne shqiperi dhe ne tregun nderkombetar, duke bashkuar profesionistet me te mire, praktikat me te mira dhe nje perzgjedhje te zgjuar te teknologjive moderne. ekipi i 170+ zhvilluesve te certifikuar ne teknologjite moderne esh...

Inxhinier gjeodet green coast - e re

Përshkrimi balkan finance investment group , balfin group, është një ndër grupet investuese më të rëndësishme dhe më të suksesshme në rajonin e ballkanit perëndimor. aktivitetet e grupit balfin përfshijnë zhvillimin dhe menaxhimin e pasurive të paluajtshme, tregtinë me pakicë, industrinë minerare, sistemin bankar, turizmin, energjinë, log...

Specialist i pr dhe komunikimit - e re

ikubINFO shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi me 27+ vjet pervoje biznesi te themeluesve dhe menaxhereve kryesore, ne ofrojme sherbime te inxhinierise softuerike ne shqiperi dhe ne tregun nderkombetar, duke bashkuar profesionistet me te mire, praktikat me te mira dhe nje perzgjedhje te zgjuar te teknologjive moderne. ekipi i 170+ zhvilluesve te certifikuar ne teknologjite ...

Durres, ofroj vend pune specialist/e marketingu - e re

A.D Pascucci Caffe shpk

-
Durrës, Shqipëri
Shoqëria “ad pascucci caffe” sh.p.k., themeluar në vitin 2008 ka si qëllim kryesor prezantimin në tregun shqiptar të një nga produkteve më të njohura dhe më prestigjoze italiane, kafe pascucci. shoqëria me seli në durrës aktualisht zotëron të drejtat ekskluzive të tregtimit të produkteve pascucci në shqiperi dhe ballkan. shoqëria “ad pasc...

Durres, ofroj vend pune ekonomiste/e - e re

EDI.

-
Durrës, Shqipëri
Saplog albania shpk, është një kompani lider në fushën e transportit kombetar dhe nderkombetar. kërkon të rekrutojë staf energjik dhe ambicioz për të realizuar qëllimet e saj të biznesit. në fokusin tonë primar janë komunikimi, klima harmonike dhe shpirti i skuadres në ambjentin e punës. gjithashtu vleresimi sipas një skeme motivimi në re...

Tirane, ofroj vend pune social media manager - e re

Buzi

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet social media manager njohes shume i mire i rrjeteve sociale njohes shume i mire i strategjive te ndjekura ne rrjetet sociale preferohet njohes i programeve adobe photoshop, ilustrator, premier pro te interesuarit te dergojne cv ne email : info.buzistore@gmail.com + apliko

Inxhinier gjeodet green coast - e re

ManeTCI

-
Shqipëri
Balkan finance investment group , balfin group, është një ndër grupet investuese më të rëndësishme dhe më të suksesshme në rajonin e ballkanit perëndimor. aktivitetet e grupit balfin përfshijnë zhvillimin dhe menaxhimin e pasurive të paluajtshme, tregtinë me pakicë, industrinë minerare, sistemin bankar, turizmin, energjinë, logjistikë, et...

Vlore, ofroj vend pune pastrues - e re

Balfin Real Estate

-
Vlorë, Shqipëri
Balkan finance investment group , balfin group, është një ndër grupet investuese më të rëndësishme dhe më të suksesshme në rajonin e ballkanit perëndimor. aktivitetet e grupit balfin përfshijnë zhvillimin dhe menaxhimin e pasurive të paluajtshme, tregtinë me pakicë, industrinë minerare, sistemin bankar, turizmin, energjinë, logjistikë, et...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - pune sociale

Pune sociale dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane