Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

pune sociale

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 31 deri në 40 nga 452 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente për të lehtësuar punën tonë me fëmijët me autizëm të moshës 18 muajsh - 3 vjeç - e re

Ad

Albania ABA

-
Tiranë, Shqipëri
Qendra jonë kërkon një asistente për të lehtësuar punën tonë me fëmijët me autizëm të moshës 18 muajsh - 3 vjeç. preferohen të diplomuarit ose studente në shkenca sociale. të interesuarit të shprehin interes në emailin:...

Menaxher i degës - e re

KEP Trust

-
Vushtrri, Kosovë
Shpallje për vend pune kep trust shpall konkurs per plotesimin e pozitës vijuese: menaxher i degës lokacioni: vushtrri (nr. ref: kep 005/2021) përgjegjësitë dhe detyrat kryesore: menaxhon operacionet e kreditimit të degës duke përfshirë të gjitha aspektet e planifikimit, menaxhimit dhe gjenerimit të portofolios së kredive, mbikëqyrjen e p...

Tirane, ofroj vend pune menaxher marktingu - e re

PAJTONI Construction

-
Tiranë, Shqipëri
Pajtoni construction ne kuader te projekteve ne te cilat po punon aktualisht por dhe te zgjerimit dhe te shtimit te projekteve te reja po kerkon te rekrutoje staf te ri ne profilin e merposhtem: pozicioni: menaxher marktingu departamenti: marketing menaxheri i marketingut është përgjegjës për përpilimin dhe implementimin strukturës së mar...

Fier, ofroj vend pune menaxher/e i mediave sociale - e re

Hidro-Sistem sh.p.k

-
Fier, Shqipëri
Hidro sistem sh.p.k me adresë rruga:" leonardo murialdo" prane kishes katolike, fier, e cila merret me importin-exportin e produkteve hidraulike, ngrohje,ftohje,kaldaja ,panele djellore,kondicionere etj, të markave të ndryshme italiane, greke dhe gjermane. hidro sistem shpk kërkon të punësojë kandidate të motivuar dhe me eksperience pune ...

Tirane, ofroj vend pune digital marketing & social media manager - e re

SHOP MANIA

-
Tiranë, Shqipëri
Shop mania kerkon menaxher marketingu dhe rrjetesh sociale (social media & marketing manager). profili do te jete pergjegjes ne: konceptimin vizual dhe kontent te postimeve per rrjete sociale (fb, insta, linkendin etj.) konceptimin e artikujve per brandim konceptim te fushatave te marketingut si: fb & insta ads, google ads, portale, newsl...

Tirane, ofrohet trajnim profesional me certifikate - e re

Erme

-
Tiranë, Shqipëri
Ofrohet trajnim �strategjite e marketingut dixhital dhe mediave sociale�. fillojme ne dt. 09.03.2021. trajnimi ka 8 seanca me 1 ore e 30min. cdo te marte dhe te enjte 18:00 - 19:30. kostoja e trajnimit : 200 �. ne fund pajiseni me materialin si dhe certifikate. whatsapp: 0688200802

Tirane, ofroj vend pune social media manager - e re

Ergi Veseli

-
Tiranë, Shqipëri
Mirembajtje per rrjete sociale per 3 biznese. mirmbajtje iventari vetem per nje biznes.trajnimi i perfshire. orari nga e hena ne te shtune 9 ore ne dite. pagese baze plus perqindje per shitjet. pagesa deri ne 650 euro ne muaj cel. : 00355696512008

Kerkohet menaxhere e rrjeteve sociale - e re

Tiranë, Shqipëri
Si nje menaxher i mediave sociale, ju do te : krijoni strategji kreative dhe gjitheperfshirese per mediat sociale te kompanise. menaxhoni punet e perditshme te te gjithe kanaleve te mediaves sociale, si : linkedin, facebook, instagram, website i kompanise, google my business,youtube, duke pershtatur shkrimet dhe postimet per secilin kanal...

Shitëse (6), agjente e shitjes (1), depoista (2) - e re

SCHAFER

-
Ferizaj, Kosovë
Schafer-bambum shpall konkurs: shitese / veterrnik (2) shitese / ferizaj (4) agjente e shitjes / lagje :marigona residence (1) depoista /prizren (2) nr i tel : 049-413-829 pozita: 1dhe 2 – shitëse ne pikën albi mall /veterrnik 4 shitëse ne pikën ring mall/ferizaj përshkrimi i detyrave të punës : menaxhimi i klienteve dhe shitja ditore ren...

Tirane, ofroj vend pune menaxhere zyre dhe rrjetesh sociale - e re

BelaRealestate

-
Tiranë, Shqipëri
Agjensia imobiliare bela rea estate ne vijim te zgjerimit te stafit te saj kerkon : menaxher/e i rrjeteve sociale si nje menaxher i mediave sociale, ju do te : krijoni strategji kreative dhe gjitheperfshirese per mediat sociale te kompanise. menaxhoni punet e perditshme te te gjithe kanaleve te mediaves sociale, si : linkedin, facebook, i...

Specialist i pr dhe komunikimit - e re

ikubINFO sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Me 27+ vjet pervoje biznesi te themeluesve dhe menaxherevekryesore, ne ofrojme sherbime te inxhinierise softuerike neshqiperi dhe ne tregun nderkombetar, duke bashkuarprofesionistet me te mire, praktikat me te mira dhe njeperzgjedhje te zgjuar te teknologjive moderne. ekipi i 170+ zhvilluesve te certifikuar ne teknologjite moderne eshte ç...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - pune sociale

Pune sociale dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane