Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

pune sociale

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 649 rezultate (Këshilla për kërkim)

Punonjes social - e re

Ad

Privat

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet njё punonjёs social - me kohё tё plotё ne qendrën ditore të rehabilitimit psikiatrik "frederik prenga", tiranë. të interesuarit mund të dërgojnë curriculum vitae në adresën e postës elektronike: papagjoni23.t...

Recepsionist/e

Ad

The Central View Hotel

-
Vlorë, Shqipëri
Kerkohet recepsionist/e me eksperience . orari 15:00-23:00. te zoteroje gjuhen angleze dhe te kete njohuri ne perdorimin e kompjuterit . paga e kenaqeshme. te kryej rezervime. te merret me pjesen e check-in, check-out. ...

Specialist/e porosie (logjistike) - e re

SPAR

-
Tiranë, Shqipëri
Njoftim pune balfin group, është një nga grupet investuese më të rëndësishme dhe më të suksesshme në rajonin e ballkanit perëndimor.gjeografikisht, grupi balfin është i pranishëm në austri, shqipëri, kosovë, bosnjë dhe hercegovinë, maqedoni veriore, mali i zi dhe holandë, me afërsisht 6’000 punonjës në total. aktivitetet e grupit balfin p...

Inxhinier/e elektrik - e re

X-Plan Studio Sh.P.K.

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi 'x-plan studio' sh.p.k. eshte nje kompani e themeluar ne 2010. eshte nje nga kompanite me te medha ne fushen e projektimit dhe konsulences arkitektonike dhe inxhinierike.ne jemi të specializuar në projekte komplekse dhe prestigjioze të ndërtimit dhe infrastrukturës. portofoli ynë përfshin projekte ikonike. ne ofrojmë shërbime p...

Punonjes i kujdesit per te rinj - e re

Përshkrimi shoqata sos fshatrat e femijeve shqiperi eshte nje organizate sociale, jo-politike dhe jo fetare, qe ofron kujdes afatgjate me baze familjare per femijet, te cilet kane humbur prinderit, apo qe per arsye te ndryshme nuk mund te jetojne me prinderit e tyre. sos fshatrat e femijeve mbeshtet gjithashtu femijet dhe familjet ne nevo...

Tirane, ofrohet vend pune punonjes i kujdesit për të rinj pranë komunitetit rinor - e re

Shoqata sos fshatrat e femijeve shqiperi eshte nje organizate sociale, jo-politike dhe jo fetare, qe ofron kujdes afatgjate me baze familjare per femijet, te cilet kane humbur prinderit, apo qe per arsye te ndryshme nuk mund te jetojne me prinderit e tyre. sos fshatrat e femijeve mbeshtet gjithashtu femijet dhe familjet ne nevoje permes p...

Sherbim klienti ne gjuhen gjermane deri ne 600 leke/ora net - e re

Rreth webhelp përmes evolucionit, sot webhelp është një udhëheqës global me 100,000 njerëz, në outsourcing e proceseve të biznesit (bpo). ne jemi të specializuar në outsourcing e përvojës së klientit, por aftësitë tona shtrihen në të gjithë kanalet zanore, sociale dhe dixhitale. shërbimet tona me burime të jashtme janë zgjeruar gjithashtu...

Social media manager - e re

Interex

-
Prishtinë, Kosovë
[email protected] tagged as: interex, menaxhment, rjete sociale, social media manager, supermarket

Social media manager - e re

Multimedia

-
Prishtinë, Kosovë
A keni dëshirë me u bashkangjitë në ekipin tonë? neve na duhet dikush që: ka njohuri të mira në (googleads, facebook etj); të menaxhojë dhe të zhvillojë rrjetet sociale të kompanisë (fb, insta); përpilon, redakton dhe realizon postimet për rrjetet sociale; ka aftësi për realizimin e fushatave të marketing’ut në rrjetet sociale; kriteret: ...

Analist-e kreditor-e - e re

Kreditimi Rural i Kosoves

-
Ferizaj, Kosovë
Kreditimi rural i kosovës sh.p.k., është institucionmikrofinanciar i regjistruar në bqk, me mision të ofroj shërbime financiare përklientët me të ardhura të ulëta, me fokus të veçantë për bizneset mikro, tëvogla, bujqësore dhe aktivitetet tjera në zonat rurale dhe urbane, me fokusprioriteti në bujqësi dhe një vëmendje të veçantë për qëndr...

Psikologe organizacionale - e re

Era 2000 shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi psikologe organizacionale kandidatja duhet të plotësojë këto kritere/kushte: të ketë diplomë universitare (fakulteti i shkencave sociale / profili: psikologji organizacionale); të ketë eksperiencë në të njëjtin profil pune (1-3) vjet; të zotërojë etikë dhe integritet të lartë profesional; aftësi për të përcaktuar prioritete dhe...

Teknik ndertimi - e re

ManeTCI

-
Vlorë, Shqipëri
Përshkrimi kompania mane tci , pjesë e grupit balfin, është lider në ndërtim dhe investim të projekteve zhvilluese, në shqipëri dhe rajon. e themeluar në vitin 2001, mane tci është e specializuar në fushën e ndërtimeve civile dhe industriale, si: qendra tregtare, godina rezidenciale, qendra sociale dhe kulturore, ndërtime industriale dhe ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - pune sociale

Pune sociale dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane