Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

pune ne durres

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 1230 rezultate (Këshilla për kërkim)

Durres, kërkohet inxhinere (me ose pa eksperiencë)

Ad

LASER PROJECT

-
Durrës, Shqipëri
Laser project shpk, e cila ofron shërbimin teknik për projektimin, prodhimin dhe montimin e makinerive të ndryshme, realizojmë produkte për tregun vendas dhe të huaj. laser project shpk, ofron mundësi punësimi për inxhin...

Ofroj pune per inxhinier mjedisi, elektrik dhe hodroteknik

Ad

T&XH shpk

-
Durrës, Shqipëri
Kompania e ndertimit t&xh sh.p.k fton individe te kualifikuar te behen pjese e stafit si drejtues teknik ne pozicionet : inxhinier mjedisi, inxhinier elektrik dhe inxhinier hidroteknik ku kritere te jete: -diploma m...

🏠 bashari design kerkon te punesoje mobilier me eksperience, montues te jashtem, ndihmes mobileri - e re

Durrës, Shqipëri
🏠 bashari design kerkon te punesoje: -mobilier me eksperience -montues te jashtem -ndihmes mobilerie ✅ kriteret e punes: 🔸perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune 🔸te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet 🔸te jete te shkathet dhe te komunikueshem 👉🏻 ofrohet: 💵 paga e kenaqshme 🔨 kushte shume te m...

Durres kerkohet financiere e pare - e re

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje financiereje te pare ne durres kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja: -te kete minimumi 5 vite eksperience ne kompani tregtare -te kete mbaruar finance kontabilitet -te kete disponibilitet te menjehershem ofrohet: orari: e hene e premte 08:00-16:30 e shtune 08:0...

Product/graphic designer - e re

Univers Reklama

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania “univers reklama” – indoor & outdoor advertising, me 20 vite eksperience ne tregun e printimit dhe prodhimit publicitar per hapesira te brendshme dhe te jashtme, ne kuader te zhvillimit te saj dhe rritjes se games se portofolit te produkteve dhe sherbimeve si dhe klienteve te saj, eshte ne kerkim te kandidateve te afte per te ide...

Ofrohet vend pune agjent shitje ne durres me eksperience ne sektorin e shitjes - e re

Roal food distribution

-
Durrës, Shqipëri
Ofrohet vend pune agjent shitje ne durres me eksperience ne sektorin e shitjes kandidati duhet te kete vendbanim ne durres . marres porosie per produktet ushqimore qe kompania tregton. pozicioni i punes ushtrohet duke u pajisur me palmer (celularin nga i cili dergon porosite dhe kryen vizitat). pozicioni i punes do te pajiset edhe me mjet...

Pozicione te lira pune ne le bon tirana - e re

Durrës, Shqipëri
📍le bon tirana kerkon te zgjeroje aktivitetin ⏩ pozicionet: -sherbim ne banak -banakier -krep/waffles ♦ ofrohet: ambjent pune komod 1 dite ne jave pushim 👥 mendon se je personi duhur per keto pozicione pune? 📲apliko duke derguar nje email ne [email protected] ose ne numrin tone te telefonit.

Durres ofroj vend pune shofer (agjent shitje) - e re

Durrës, Shqipëri
Durres ofrohet vend pune shofer (agjent shitje) . personat e interesuar te dergojne cv ne adresen bn@kaonbeer.com. afati i fundit i aplikimit: 29/12/2021 09:40

Prezantuse ne showroom cilek - e re

Tiranë, Shqipëri
Cilek – historia jone sot eshte e shkruar ne 5 kontinente dhe 71 shtete. kemi arritur te krijojme nje marke te forte duke krijuar produkte funksionale, shume te sigurta dhe raportin me te mire cmim/cilesi duke ndihmuar shume nga klientet tane ne mbare globin te realizojne endrat e tyre. cilek albania kerkon te punesoje prezantuese produkt...

Magazinier agi kons shpk agikons sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit nëshqipëri, e cila dallohet ... - e re

Durrës, Shqipëri
Agi kons shpk agikons sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit nëshqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet mëkonkuruese në treg. themeluar që në vitin 1996, agikons ka krijuar dhe zbatuarshumë projekte të suksesshme si: kodra e diellit 1&2 (tiranë), ''marearesort'' (kavajë), ''tarraca...

Recepsionist/e njoftime pune - "vs hotels" ne durres! kerkon - e re

Durrës, Shqipëri
Njoftime pune - "vs hotels" ne durres! kerkon puna 8 ore/ditore dhe 6 dite ne jave. me sigurime shoqerore. te interesuarit te dergojne e-mail ne: management@vh-hotels.com ose te telefonojne ne: ofrohen paga shume te mira durres management@vh-hotels.com 0676960869 puna 8 ore/ditore dhe 6 dite ne jave. me sigurime shoqerore. te interesuarit...

Operatore shitje vodafone shop durres - e re

LOG in ALBANIA

-
Durrës, Shqipëri
Përshkrimi log in albania sh.p.k eshte krijuar ne vitin 2004 dhe operon ne nje sere fushash te ndryshme sherbimi duke perfshire qeradhenien e makinave nepermjet franchises se prestigjozit surprice cars, i cili na ka besuar ekskluzivitetin e perdorimit te brandit nderkombetar ne te gjithe ballkanin; sherbimet doganore ne te gjithe territor...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - pune ne durres

Pune ne durres dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane