Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

pune ne durres

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 1017 rezultate (Këshilla për kërkim)

Parof sh.p.k - e re

Ad

parof sh.p.k

-
Durrës, Shqipëri
Parof shpk kerkon te punesoje tornitor per makineri manuale dhe frezator. kushte te mira pune, page e kenaqshme dhe siguracione te paguara. adresa: lagja 15, rruga "miqesia" per informacion kontaktoni: 0692406312...

Punonjese ne sallameri

Ad

WXH shpk

-
Durrës, Shqipëri
Kerkohet punetore ne sallameri. paga e kenaqshme. dita e diele pushim. orari 07:00-16:00 me nje ore pushim ne dreke. ambienti i punes me staf femeror.

Ofrojme vend pune it - e re

Recruiting Work I taly

-
Durrës, Shqipëri
Kompania “‘work italy’’ në emër të një klienti të saj të rëndësishëm italian, kërkon të punësoj menjëhërë punonjës të profilizuar si më poshtë: staf me nivel të lartë njohurish në informatikë kërkohen aftësi dhe kompetenca të një niveli të lartë në fushën e informatikës për tu integruar ne grupin e punës. aktiviteti i cili do të zhvillo...

Kompleksi reli kerkon staf - e re

Durrës, Shqipëri
Kompleksi reli kerkon te punesoj staf kerkohen: picajol/e,ndihmes picajol/e barman/e vendodhja rruga “miqesia” spitall durres te gjithe te interesuarit te kontaktojn ne numrin e telefonit + ose ne whatsapp afati i fundit i aplikimit: 10/05/2021 21:03

Durres, ofroj vend pune ekonomist/e - e re

njoftimpune2021

-
Durrës, Shqipëri
Pershendetje ! ofrohet vend pune ekonomist/e. kandidati/ja preferohet te kete eksperience pune 2+ vite dhe te kete njohuri te mira te gjuhes angleze. vendodhja : durres te interesuarit jane te lutur te dergojne cv-ne e tyre ne : njoftimepune2021@gmail.com ju faleminderit! + apliko

Plazh-durres, ofroj vend pune menaxher/e - e re

Drilon Hereni

-
Durrës, Shqipëri
Kerkohet menaxher hoteli,te kete eksperiece ne kete fushe dhe te zoteroje mire anglisht/italisht paga e kenaqshme. kontakt:+355697710001

Durres, ofroj vend pune picajol,barman - e re

Xhuliano Rodha

-
Durrës, Shqipëri
Kompleksi reli kerkon te punesoj staf kerkohen: picajol/e,ndihmes picajol/e barman/e vendodhja rruga “miqesia” spitall durres te gjithe te interesuarit te kontaktojn ne numrin e telefonit +355 69 208 4056 ose ne whatsapp cel. : +355 69 208 4056

Durres, ofroj vend pune farmacist/e - e re

Durrës, Shqipëri
E2 partners group, në emër të klientit të saj është duke rekrutuar kandidatë në pozicionin e farmacist/e ne qytetin e durresit. përgjegjësitë kryesore: kontrollon cilësinë e mallrave kontrollon cmimin e mallrave dhe faturimin korrekt të tyre fature,sistem,kuti bën mbylljen ditore të kasës dhe transmetimin e saj tregohet e gatshme për të b...

Ralba tecnich shpk kerkon te punesoje staf - e re

Tiranë, Shqipëri
🔹ralba tecnich shpk kompani ne durres me eksperience shume vjecare ne fushen e perpunimit te metaleve dhe montimin e strukturave industriale kerkon staf teknik dhe mekanik me eksperience ne perpunimin e metaleve (saldim, montim) . 👉duhet patjeter qe te kete njohuri shume te mira ne njohjen dhe leximin e dizenjove ne menyre te pavarur. �...

Impact education albania kerkon te punesoje lektor/e i gjuhës suedeze - e re

Durrës, Shqipëri
Aplikanti/ja duhet te kete: -te njohe mire gjuhen suedeze - eksperience ne mesimdhenie - aftesi menaxhuese te grupeve kompania ofron: - orare fleksibel pune - page te kenaqeshme - bonuse te ndryshme - ambiente komode per mesimdhenie vendi punës: durrës,bulevardi epidamn, perballe mullirit te vjeter web:www.eimpact.al cel. :

Le bon kerkon te zgjeroje staf - e re

Durrës, Shqipëri
Le bon kerkon te punesoje : -vajza sherbimi ne banak -vajza sherbimi ne banak (part-time) -banakierbanakiere -kuzhniere -ndihmes kuzhunier -sanitare mendon se je personi i duhur per keto pozicione? apliko duke derguar nje email ne: [email protected] ose kontaktoni ne nr tone te tel. afati i fundit i aplikimit: 17/05/2021 18:51

Kontabilist - e re

Durrës, Shqipëri
Kompania alselfood tregton produkte ushqimore frigoriferike si mccain pomes frites ,nestle ice cream ,krikri akullore ,mamas bakery,perime te ngrira ardo etj ,produkte mishi doux seara aurora etj ,peshk dhe fruta te ngrira ,select pita bakery ,gjiro ,sallame ,bulmet dhe produkte te tjera per restorante hotele, fasfood ,markete etj. ne kua...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - pune ne durres

Pune ne durres dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane