Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

pune ne durres

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 1365 rezultate (Këshilla për kërkim)

Simetrix solutions is hiring

Ad

Simetrix Solutions

-
Durrës, Shqipëri
Simetrix is looking for you. we are looking for agents in german language -if you speak german b2 level -want a full time job 8 am - 5 pm -monday to friday -from the durres office or from home come be part of our team ...

Ofrohet vend pune back end developer - e re

Ad

Inno Data sh.p.k

-
Durrës, Shqipëri
Inno data services, azienda operante nel settore digital, ricerca e seleziona per la propria sede di durazzo un back end developer. per ampliamento organico dell'area it, siamo alla ricerca di un profilo che abbia matura...

Dizenjues grafik njoftime pune - kead sh.p.k kerkon: grafik designer - e re

Tiranë, Shqipëri
Njoftime pune - kead sh.p.k kerkon: grafik designer prioritet eksperienca e punes. puna me kohe te plote, ofrojme kushte te mira pune. email: kead.tools@gmail.com pagesa e kenaqshme ofrojme kushte te mira pune autostrada tirane durres, rruga egnatia, kashar kead.tools@gmail.com 0697055638 prioritet eksperienca e punes. puna me kohe te plo...

Consulenti telefonici - smart working durazzo - e re

Comdata Albania

-
Durrës, Shqipëri
Përshkrimi comdata albania, parte di comdata group, leader multinazionale nel settore customer operations , presente in 22 paesi, sta cercando consulenti telefonici per attività pay tv outbound & inbound smart workin g. requisiti richiesti: buona conoscenza della lingua italiana, disponibilità lavorativa 6-8 ore. esperienza precedente nel...

Pergjegjes reparti - e re

EDIPACK sh.p.k

-
Durrës, Shqipëri
Përshkrimi edipack është prodhuesi më i madh dhe i suksesshëm i paketimit në shqipëri me një kapacitet shumë të madhë prodhues të letres dhe kartonit .prej vitit 2003 vazhdojmë prodhimin e kutive të kartonit dhe të ambalazhimit, gjithashtu jemi shpërndarës të letrës së ambalazhimit si produkt i ndërmjetëm për prodhuesit vendas të paketimi...

Asistente ekonomiste - e re

Luxury Bedding Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania lider ne fushen e beddingut ,luxury,kerkon punonjese te cilat te kene mbaruar shkollen e larte per ekonomik dhe kane ambicie per pune me profilin si me poshte: asistente (ekonomiste) kualifikimet: te kete mbaruar arsimin e larte. te kete aftesi te mira menaxhuese . te jete e profilizuar ne marketing. te jete e afte per...

Durres, ofrohet vend pune arketare ne magazine - e re

Bestseller Shpk

-
Durrës, Shqipëri
Shoqeria bestseller ofron vend pune arketare ne magazine, durres detyrat kyesore: arketimi i parave dhe regjistrimi i veprimeve të arkës në programin navision. kontrollimi dhe sigurimi që çdo veprim është hedhur sakte dhe që balanca në program rakordon me gjendjen fizike të arkës. kontrolli i elementeve te kartmonedhave me pajisjen perkat...

Tirane, ofrohet vend pune quality controller - e re

MEGATEK S.A

-
Tiranë, Shqipëri
Quality controller qëllimi i pozicionit: qulaity controller/ kontrollori i cilësisë, ose inspektor i sigurimit të cilësisë, është përgjegjës për t'u siguruar që produktet plotësojnë një sërë standardesh. detyrat e tyre përfshijnë ekzaminimin e dërgesave të inventarit dhe mallrave të papërpunuara, matjen e specifikimeve të artikujve të ras...

Tirane, ofrohet vend pune menaxher i magazinave (logjistike) - e re

Alumil Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Alumil albania shpk, me seli në autostradën tiranë-durrës, km i 7-të , operon në shqipëri që prej vitit 2004 dhe është një nga kompanitë më të mëdha për prodhimin dhe shitjen me pakicë dhe shumicë të produkteve të aluminit në tregun shqiptar. alumil albania shpk është pjesë e alumil s.a. me seli ne selanik-greqi i cili është grupi më i ma...

Vlore, ofrohet vend pune teknik - e re

Makhes Albania

-
Vlorë, Shqipëri
Kompania makhes albania, e integruar prej vitesh ne fushen e telekomunikacionit, kerkon te punesoje teknik rrjeti per telefoni ne tirane ,durres, fier, elbasan, berat, vlore dhe lezhe. kandidatet e interesuar duhet te plotesojne kriteret e meposhtme: 1. te kete ose jo eksperienca te meparshme pune te ngjashme. (trajnimi per punen behet ne...

Durres, ofrohet vend pune sanitare - e re

Kantina Skenderbeu

-
Durrës, Shqipëri
Ofrohet vend pune pozicioni sanitare te jete e sakte dhe korrekte per detyren qe i ngarkohet. te jete e komunikueshme me stafin. te jete e perpikte me orarin dhe ditet e punes . te kete higjene personale. kushte shume te mira pune. ambjent komod ne pune. transporti i perfshire. paga e kenaqshme te interesuarat te telefonojne ne numrin +35...

Durres, ofroj vend pune rrobaqepese & qendisje - e re

Mari shpk

-
Durrës, Shqipëri
Kompani qe prej shume vitesh trajton produkte te ndryshme per bare – hotele – restorante – ente publike etj kerkon te punesoje rrobaqepese per uniforma profesionale ne durres prane njeise sone ne ura dajlanit prane shkolles rilindja nje ambient familjar , komod dhe miqesor ku kryesisht do specializohet per makinerine e qendisjes si dhe qe...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - pune ne durres

Pune ne durres dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane