Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

pune ne durres

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 1264 rezultate (Këshilla për kërkim)

Vend vakant inxhinier mekanik

Ad

Ralba Tecnich shpk

-
Durrës, Shqipëri
Ralba tecnich shpk , shpall vend vakant per pozicion pune : inxhiner mekanik. te interesuarit te kontaktojn ne numrin e telefonit per te lene orarin e intervistes dhe paraprakisht te dergojn cv ne emailin tone : admin@ra...

Shofer shoerndarje

Ad

Tropico albania

-
Durrës, Shqipëri
Kompania "tropico albania" kerkon te punesoje shofer me patente klasi b ose c per zonen e malit te robit. pagesa 50,000 leke plus sigurimet qe paguhen nga ana e kompanise. te gjithe te interesuarit te shkruajne ne whatss...

Ofroj pune 24 - e re

Tiranë, Shqipëri
Hoteli ponari s ofron vende te punes si: - recepcionist/e, - sanitare funde jave, - enlarse, - roje shezllonash, ne si kompani ofrojm kuhste te mira pune si akomodim ne ambientet e hotelit te gjitha falas, pagesa shume e kenaqeshme + siguracione. te inetersuarit per me shum informacione rreth punes te na kontaktojne ne numer telfoni +355 ...

Shitese, sistemuese dhe punetore magazine - e re

Tiranë, Shqipëri
⏩ pajtoni business center kerkon te punesoje shitese, sistemuese dhe punetore magazine ✅kriteret e punes: 😊te jene te sjellshem me stafin dhe klientet 👉te jene te shkathet dhe me etike profesionale ✅ofrohet: 💰pagesa te kenaqshme 🙋‍♀️ kushte shume te mira pune dhe staf mikprites 📍 adresa:qenra pajton , autostrada tirane-durres. 📲📞pe...

Kuzhinier, ndihmes kuzhinier, kamarier, hostes, sanitare - e re

Tiranë, Shqipëri
Ofrohen vende pune ne pozicionet: -kuzhinier ne tirane per te pergatitur tosta,briosh dhe kategori te njejta. - ndihmes kuzhinier ne duures - kamarier ne tirane - hostes ne durres -sanitare ne durres ⏩kerkohet: 👉te jene etike gjate punes 😊te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese 📌kane perparesi kandidatet me eksperience te ...

Operator salle - e re

Durrës, Shqipëri
Ofrohet vend pune punonjes sherbimi/grup i gatshem & operator salle . pozicioni i punes ofrohet ne qytetin e durresit. kriteret e domosdoshme per aplikim jane: 1.mosha e preferuar 20-35 vjec. 2.te kete vendbanimin ne durres 3.te kete etike ne komunikim 4.te kete mbaruar shkollen e mesme cel. : + afati i fundit i aplikimit: 07/07/2023 00:0...

Agjent shitje - e re

Durrës, Shqipëri
Kompania aura sapo ka hapur akademin per trajnim falas per: mundesi trajnimi dhe punesimi agjent shitjesh ne terren punesim i menjehershem pas trajnimit kushtet te jete i komunikueshem dhe bashkepunues ne grup paga 600€ + perqindje adresa:tirane qender ne fillim te rruges se durresit kontaktoni: tel ose whatsapp afati i fundit i aplikimit...

Vincier per vinc kulle - e re

Durrës, Shqipëri
Kerkohet vincier me eksperience per vinc kulle . objekti eshte ne fillimet e veta , kohezgjatja minimale 3 vite . objekti ndodhet tek vollga ne durres. afati i fundit i aplikimit: 31/06/2023 08:11

Kamarier/e - nd/ kuzhiniere - nd banakier/e - e re

Shqipëri
Lokal “ the wall “ (durres) kerkon: kamarier/e nd/ kuzhinjer/e nd/ banakier kriteret: eksperienca perben avantazh. te jen te komunikushem. te ken disiplin ndaj orarit te punes. pagesat sipas pozicionit te punes dhe eksperiences ( pagat me te mira ne treg ) te interesuarit te na kontaktojn ose te na shkruajn ne whatsapp ne nr: + afati i fu...

Kamarier punetirana.com - e re

Durrës, Shqipëri
Punetirana.com vende vakante për kategorinë sherbimedurres kamarier resorantipaga 500-600 eurome eksperienc1 dite ne jave pushimkontakto si më poshtë:0696630282punetirana@gmail.com 600 euro durrës punetirana@gmail.com 0696630282 0696630282 vende vakante për kategorinë sherbimedurres kamarier resorantipaga 500-600 eurome eksperienc1 dite n...

Kamarier punetirana.com - e re

Durrës, Shqipëri
Punetirana.com vende vakante për kategorinë sherbimedurres kamarier resorantipaga 500-600 eurome eksperienc1 dite ne jave pushimkontakto si më poshtë:0696630282punetirana@gmail.com 600 euro durrës punetirana@gmail.com 0696630282 0696630282 vende vakante për kategorinë sherbimedurres kamarier resorantipaga 500-600 eurome eksperienc1 dite n...

Animator social sol tropikal kërkon të punësojë - e re

Durrës, Shqipëri
Sol tropikal kërkon të punësojë anglisht me pervoje ose pa pervoje pune kohe e plote kriteret e kerkuara jane pervoje pune si animator ose pa pervoje pune. preferohen kandidat me pervoje nderkombetare ose pervoje te ngjashme ne resorte. preferohen kandidate te certifikuar ne sport ose yoga. paga shume e mire, konkuruese me tregun sol trop...
Sugjerime:

Kundenberater/in // call-center

Ad

Deutsches Pflegehilfswerk

-
Prishtinë, Kosovë
Das deutsche pflegehilfswerk dient dem zweck, die versorgungssituation in deutschland in den segmenten häusliche betreuung und pflegehilfsmitteln zu verbessern. zur erweiterung unseres remote-sales teams suchen wir dich...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - pune ne durres

Pune ne durres dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane