Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

pune ne berat

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 45 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent i shitjeve te shpejta berat - e re

Raiffeisen Bank Albania

-
Berat, Shqipëri
Përshkrimi raiffeisen bank eshte ne kerkim te dy personave energjike te cilet kane aftesi shume te mira ne shitje ne qyetet e beratit. agjenti i shitjeve te shpejta duhet te plotesoje aplikimet dhe procedurat per kredite e shpejta ne qendrat tregetare ne qytetin e beratit/elbasanit duke respektuar dhe ndjekur standartet e bankes. detyrat ...

Tirane, kerkohet shofer-shperndares me makine per ne rrethe - e re

MR Courier

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania mr.courier , kompani ne fushen e transportit ,sherbimeve postare kerkon te punesoje : 1.shofer-shperndares me makine per ne rrethe tirane-korce ,tirane-berat ,tirane-vlore-sarande ,tirane-shkoder-kukes . te kete mbaruar arsimin e mesem,te zoteroje leje drejtimi automjeti (patente) te klasit b . te kete eksperience pune ne te njej...

Oficer kredie, berat, agrokredit sh.a - e re

Agrokredit sh.a

-
Berat, Shqipëri
Kandidati duhet të ketë: aftësi të shkëlqyera komunikuese dhe aftësi të menduari me intergritet të lartë. ky pozicion kërkon aftësi për të komunikuar informacione të përmbledhura komplekse analitike për klientët dhe aftësi modelimi shumë të mira parashikuese. njohuri bazë të matematikës financiare për aplikime të amortizimit të huave, ske...

Topograf

Agikons

-
Berat, Shqipëri
Përshkrimi gikons sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. themeluar që në vitin 1996, agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: kodra e diellit 1&2 (tiranë), ''marea resort'' (kavajë), ''tarraca e u...

Berat, ofrohet vend pune analist kredie

FED invest

-
Berat, Shqipëri
Njoftim punësimi shkk fed invest, institucion me aktivitet të suksesshëm 28 vjecar në financat rurale, shpall konkurimin për vend të lirë pune, në pozicionin: “analist kredie”, për rrethin: berat detyra: përgjegjës për ndjekjen dhe zgjerimin e shërbimeve financiare në zonat urbane dhe rurale, në degët e shkk fed invest të rrethit përkatës...

Marchendiser berat

Big Market

-
Berat, Shqipëri
Përshkrimi marchendiser (ndjekes i ecurise se produkteve ne market) detyrat influencon në rritjen e shitjeve, dhe zgjerimin e tregut per produktet e kompanise ne zonen e tij duke mbajtur ne menyre sistematike marredheniet me klientet ekzistuese, duke kujdesur për raftimin prezencën, çmimet dhe skadencat e produkteve. ёshtë përgjegjës për ...

Fish house jonn kerkon te punesoje nje ndihmes kuzhine , dy banakier/e, nje kamarier/e nje shitese

Lushnjë, Shqipëri
Fish house jonn kerkon te punesoje : -nje ndihmes kuzhine -, dy banakier/e -nje kamarier/e -nje shitese marketi ✅ kriteret e punes: 🔸mosha 20- 45 vjec 🔸perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune 🔸te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet 🔸te jete i/e shkathet dhe pozitive 👉🏻 ofrohet: 💵 paga e kenaq...

Fish house jonn kerkon te punesoje nje ndihmes kuzhine , dy banakier/e, nje kamarier/e nje shitese m

Lushnjë, Shqipëri
Fish house jonn kerkon te punesoje : -nje ndihmes kuzhine -, dy banakier/e -nje kamarier/e -nje shitese marketi ✅kriteret e punes: 🔸mosha 20- 45 vjec 🔸perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune 🔸te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet 🔸te jete i/e shkathet dhe pozitive 👉🏻ofrohet: 💵 paga e kenaqsh...

Vend i lire pune per oficer kredie

Tiranë, Shqipëri
⏩ aktualisht po kërkojmë oficer kredie kandidati duhet te kete pervoje 2 vjecare ne sektorin e kredidhenies. te jete i afte per menaxhim te portofolit qe i ngarkohet. aftesi per te krijuar grupe targeti te klienteve duke pasur njohje dhe aftesi komunikimi per shitjen e produktit kredi. 👥 personat qe kantidojne do te menaxhojne territor t...

Vend i lire pune per oficer kredie

Tiranë, Shqipëri
⏩aktualisht po kerkojme oficer kredie kandidati duhet te kete pervoje 2 vjecare ne sektorin e kredidhenies. te jete i afte per menaxhim te portofolit qe i ngarkohet. aftesi per te krijuar grupe targeti te klienteve duke pasur njohje dhe aftesi komunikimi per shitjen e produktit kredi. 👥personat qe kantidojne do te menaxhojne territor te ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - pune ne berat

Pune ne berat dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane