Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

pastruese shtepie

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Pastruese shtepie - e re

Durrës, Shqipëri
Kerkohet nje zonje serioze per pastrim shtepie,larje pjatash,lavatrice dhe hekurosje per 3 dite ne jave me 4 ore ne dite.adresa lagja 7 ne durres. afati i fundit i aplikimit: 28/04/2021 17:51

Kerkoj pastruese per shtepi - e re

Durrës, Shqipëri
Kerkojme nje pastruese 3 dite ne jave(te henen,te merkuren dhe te premten.ose edhe dite te tjera por jo tre dite rrjesht) per 3-4 ore/dita. paradite ose mbas dite.puna konsiston ne larje shtepie,larje pjatash,berje lavatrice dhe hekurosje. kerkojme nje zonje serioze.adresa e shtepise lagja 7 (cezma ferres) durres. numri telefonit ose ne w...

Tirane, ofroj vend pune part time sanitare

Ana Green

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkoj te punesoj nje zonje per mirembajtjen e nje shtepie 2+1 ku jeton nje cift, per dy dite ne jave, njera nga ditet domosdoshmerisht do jete e diela. kriteret qe kerkohen jane qe zonja te jete nikoqire jo pastruese sepse shtepia eshte e re dhe e mirembajtur nga cifti, 4 ore pune ne secilen dite, paradite. zonjat qe kane punuar jashte a...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - pastruese shtepie

Pastruese shtepie dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane