Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

parukiere

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 35 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune part time mbasdite parukiere - e re

Almarstaff

-
Tiranë, Shqipëri
Për një beauty center në zonën e liqenit të thatë, kërkojmë një parukiere që të punojë në orarin 14:00 - 20:00. dita e hënë pushim. pranohen vajzat dhe me pak eksperiencë. paga është 25.000 lekë. mund të dërgoni aplikimin tuaj në adresën e e-mail: almarstaff@gmail.com + apliko për një beauty center në zonën e liqenit të thatë, kërkojmë nj...

Kerkoj parukiere - e re

Tiranë, Shqipëri
Interesohemi per parukiere me eksperience ne qendren estetike merrytosa.ofrojme kushte te mira pune edhe page te kenaqshme. per me shume detaje kontaktoni ne nr. afati i fundit i aplikimit: 16/04/2021 09:08

Agjent shitjesh - behu pjese e stafit avon dhe merr benefitet qe ofrohen! - e re

Pune part time🕕 a jeni studente? shtepiake? mesuese? infermiere? financiere? parukiere? cfaredo profesioni te keni nuk eshte problem! behu pjese e stafit avon dhe merr benefitet qe ofrohen! e ku ka me mire? bashkohu dhe ti ne avon! ✔zgjidhe ti pagen tende 》deshiron nje pune online? 》deshiron nje pune ku te jesh shefe e punes tende? 》apo ...

Parukiere me eksperience - e re

Tiranë, Shqipëri
Parukiere me eksperience mbi 3 vjet te jete e afte ne pune dhe e shkathet 8ore ne dite e diela pushim te interesuarit te kontaktojne ne numrin e tel. afati i fundit i aplikimit: 01/08/2021 09:22

Puno online si marketer i/e pavarur

TCK

-
Prishtinë, Kosovë
》deshiron nje pune online? 》deshiron nje pune ku te jesh shef i/e punes tende? permes kesaj kompanie ju krijoni biznesin tuaj online brenda ne kosove, shqiperi, dhe jashte vendit ! zgjidhe ti pagen tende a jeni student/e? shtepiake? mesuese? infermier/e? financier/e ? parukiere? cfaredo profesioni te keni nuk eshte problem! pa kufizime te...

Parukiere

Tiranë, Shqipëri
Interesohemi per parukiere me eksperience. 8 ore pune dhe pagesa 40% plus siguracion.

Fier, ofroj vend pune parukiere

Fie

-
Fier, Shqipëri
Kerkohet parukiere ne fier salloni ‘la reina’ cel. : 0693245930

Estetiste

Tiranë, Shqipëri
Mundesi punsimi estetiste , parukiere , make-up artist . afati i fundit i aplikimit: 10/06/2021 10:10

Shqiperi, ofroj vend pune

Pune part time🕕 a jeni studente? shtepiake? mesuese? infermiere? financiere? parukiere? cfaredo profesioni te keni nuk eshte problem! behu pjese e stafit avon dhe merr benefitet qe ofrohen! e ku ka me mire? bashkohu dhe ti ne avon! ✔zgjidhe ti pagen tende 》deshiron nje pune online? 》deshiron nje pune ku te jesh shefe e punes tende? 》apo ...

Parukiere kryesore

Tiranë, Shqipëri
Ladies' garden ofron vend te lire pune ne pozicionin e parukieres kryesore me experience pune te meparshme ne kete pozicion. te interesuarat jane te lutura te na kontaktojne ne: cel: gmail: ladiesgarden19@gmail.com

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - parukiere

Parukiere dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane