Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

part time tirane

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 173 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet part time - e re

Greta Hataj

-
Tiranë, Shqipëri
Ofroj sherbime kontabiliteti dhe fiskale per te gjitha format e bizneseve. deklarim libra shitje&blerje deklarim tvsh deklarim tatimi ne burim deklarim tatim fitimi pergatitje listepagesash dhe deklarim i formularit per sigurimet shoqerore&shendetesore mbajtje e sistemit te kontabilitetit dhe pergatitja e raporteve qe paraqesin ecurine e ...

Tirane, ofroj vend pune part time mbasdite parukiere - e re

Almarstaff

-
Tiranë, Shqipëri
Për një beauty center në zonën e liqenit të thatë, kërkojmë një parukiere që të punojë në orarin 14:00 - 20:00. dita e hënë pushim. pranohen vajzat dhe me pak eksperiencë. paga është 25.000 lekë. mund të dërgoni aplikimin tuaj në adresën e e-mail: almarstaff@gmail.com + apliko për një beauty center në zonën e liqenit të thatë, kërkojmë nj...

Punonjese lavanteri - pastrim kimik h2o kërkon të punësojë - e re

Tiranë, Shqipëri
Lavanteri - pastrim kimik h2o kërkon të punësojë me eksperience pune mosha deri ne 40 vjec per pastrim kimik. puna 4 ore, part time e kenaqshme te interesuarat te kontaktojne ne nr e kontaktit: tirane e re tiranë 0682050108 me eksperience pune mosha deri ne 40 vjec per pastrim kimik. puna 4 ore, part time e kenaqshme te interesuarat te ko...

Tirane, ofroj vend pune part time programim - e re

WPC-DEV

-
Tiranë, Shqipëri
Mandatory (at least) • bachelor's degree in computer engineering or mathematics • list of exams • at least 3 months internship • high english language level • average italian language level • freelance hourly payment • work experience in the software sector of less than one year knowledge o php o mysql o wordpress o java script o linux cl...

Tirane, ofroj vend pune part time rrobaqepese - e re

Erion Cenolli

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohen rrobaqepese specialiste per qepje te rrobave me porosi. preferohet me eksperience pune. paga e kenaqshme. kushte te mira pune . orari i punes 8-16 , 8 orarsh adresa: rr. pjeter bogdani, mbrapa shkolles edith durhami. na kontaktoni tek nr 0685350715 cel. : 0685350715 cel. : 0685350715

Tirane, ofroj vend pune part time operatore - e re

iCONALBANIA

-
Tiranë, Shqipëri
Icon eshte ne kerkim te operatoreve telefonik per te gjitha fushatat tim , vodafone , fastweb ,wind etc ajo cka ne ofrojme mbi te gjitha jane pagesat e rregullta dhe ne kohe reale brenda muajit ! ambjente komode ! pune pa stres dhe mbi te gjitha ambjent dinamik , miqesor qe te ndihmon te rritesh jo vetem profesionalisht por edhe personali...

Tirane, ofroj vend pune part time operator italisht - e re

iCONALBANIA

-
Tiranë, Shqipëri
Icon albania ,cerca operatori per la campagna wind/h3g offre: - pagamenti sicuri e precisi ogni mese - bonus e premi di produzione ai massimi livelli di mercato; - periodo di formazione e affiancamento gratuiti; - turni flessibili; - lavoro in un ambiente giovanile, dinamico e con possibilità di crescita professionale requisiti: - ottima ...

Durres, ofroj vend pune part time operator - e re

neocall

-
Durrës, Shqipëri
Tirane durres kerkohen operator ne gjuhen greke part time full time me dhe pa eksperienc cel. : 0693199491

Tirane, ofroj vend pune part time - e re

Perkujdesje

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet nje kujdestare per te moshuar. e paralizuara eshte me ishemi. duhet ta pastroje. do te beje edhe ndonje pune shtepie. jane dy pleq. 3 ore paradite dhe 2 ore pas dite. dite pushimi sipas mareveshjes. paga duke filluar nga 15000 leke te reja ne muaj. vendi afer shkolles partizani dhe shkolles se kuqe tek pazari i ri. cel 0672772110...

Tirane, ofroj vend pune part time fundjave guide turistike

RECI TRAVEL&TOURS

-
Tiranë, Shqipëri
Po kerkojme te bashkepunojme me djem/vajza me dhe pa ekpsperienca te meparshme si udherrefyes turistik, me grupe turistesh shqipetare dhe te huaj. nese jeni te interesuar na kontaktoni ne +355696955557 cel. : +355696955557

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - part time tirane

Part time tirane dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane