Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

part time tirane

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 293 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune part time operator - e re

Italnetwork-Tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Italnetwork vazhdon te rekrutoje më të mirët!😀 🔴fushata vodafone casa 🔴turne part time-full time am/pm 🔴pagesa 3.5 euro/ora + kontrata 🔴staf profesional dhe mbështetës apliko tani dhe bëhu pjesë e trajnimit të radhës më 22.12.2022 cel. : 0699493196

Tirane, ofrohet vend pune part time specialist/e shitjesh durres - e re

Globe Group

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania globe nisi aktivitetin në fushën e tregtimit të pajisjeve elektroshtëpiake dhe elektronike në vitin 2002, me showroom-in e parë “electrolux’’ në tiranë. hap pas hapi, ajo u konsolidua duke arritur të jetë një nga kompanitë lider në vend. në globe ne jemi të përkushtuar për rritjen e biznesit tonë, duke zhvilluar burimet tona njer...

Tirane, ofrohet vend pune shitese ne kancelari (orar part dhe full time). - e re

Almarstaff

-
Tiranë, Shqipëri
Kancelari në tiranë (afer qendres), kërkon: - shitëse orar me turne 09:00-13:00 dhe 13:00-20:30 pra 1 javë i pari me 4 ore dhe 1 javë i dyti me 7,5 ore. e diel pushim. paga 30.000 lekë per aplikime kontaktoni ne nr: 069 361 961 7

Tirane, ofrohet vend pune part time specialiste finance - e re

Kerkohet specialiste finance ne zyre kontabiliteti. duhet te plotesoje kushtet e meposhtme: te kete mbaruar ekonomikun ose te jete ne master te dije programet excel dhe word. te kete komunikim shume te mire.

Tirane, ofrohet vend pune part time shitje - e re

Pronet sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Ofrohen 3 vende vakante per pozicionin e agjentit te shitjes ne pronet.shpk . kompania e pare internet provider me fiber optike,vetem per bizneset,qe ne 2003. orari flexibel:part-time 4 ore paradite,ose pasdite.pagesa shume e kenaqshme! experienca nuk eshte kusht! te interesuarit,mund te dergojne cv e tyre ne adresen e e-mailit :shitje@pr...

Tirane, zyrë që kryen konsulenca financiare dhe marketingu, po kërkon: - agjente marketingu (part-time). - e re

Almarstaff

-
Tiranë, Shqipëri
Zyrë që kryen konsulenca financiare dhe marketingu, po kërkon: - agjente marketingu kërkohet: *të kryejë takime në biznese kliente potencialë duke prezantuar paketat e shërbimit *eksperiencë të mëparshme në marketing, promocion ose shitje të drejtpërdrejtë *komunikim shumë të mirë me klientët *të flasë qartë, me vetëbesim dhe të jetë bind...

Operatore italnetwork kerkojme operatore outbound per fushaten vodafone casa - e re

Tiranë, Shqipëri
Italnetwork kerkojme operatore outbound per fushaten vodafone casa kerkohet: njohje e mire e gjuhes italiane.??eksperience e meparshme ( jo domosdoshmerisht)??prioritet turni i pasdites. disponibilitet part time ose full time ! të ofrojmë:??pagesa 3.5 euro/ora??bonus prodhimi 10-30 euro kontrat??kontratë sipas kodit të punës??turne fleksi...

Sherbim klienti punësim i menjëhershëm!!!ofrojmë smart working për pozicionin "shërbim klienti në gjuhën italiane" për n... - e re

Tiranë, Shqipëri
Punësim i menjëhershëm!!!ofrojmë smart working për pozicionin "shërbim klienti në gjuhën italiane" për një nga klientët tanë ndërkombëtarë. italisht 370 lekë/ora part time ose full time/ pune nga zyra ose smartworking tiranë 0682057072 italisht 370 lekë/ora part time ose full time/ pune nga zyra ose smartworking

Tirane, kerkohet part time expert for the training of farmers for environmental - e re

Unioni Amaro-Drom

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet "recruitment of expert for the training of farmers for environmental protection" in albania attached terms of reference for this position cel. : amarodrom@abissnet.al + apliko dokumenti bashkangjitur tor expert for the training of farmers for environmental protection”.doc (108.0 kb, 3x )

Kjo eshte mundesia jote, jemi duke punesuar "operator ne gjuhen italiane"! - e re

hr.onecall@gmail.com

-
Tiranë, Shqipëri
Jeni ambicioz dhe po kerkon nje page te mire? kjo eshte mundesia jote, jemi duke punesuar "operator ne gjuhen italiane"! kerkohet: njohuri te gjuhes italiane eksperience te meparshme ne call center part time dhe full time (am/pm) preferohet mosha 20-35 vjec ofrohet: trajnime te paguara ne fushatat e telefonise pagesa te larta deri ne 400 ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - part time tirane

Part time tirane dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane